Змагання, Новини

Про 51-ий Чемпіонат області зі спортивного туризму

В середині травня на березі річки Смотрич біля с. Черче Чемеровецького району обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді було проведено наймасовіший захід року – 51-ий Чемпіонат області зі спортивного туризму серед учнівської молоді.Під час Чемпіонату проведено два Кубки області – з пішохідного та з велосипедного туризму. У Чемпіонаті взяли участь 21 команда (понад 200 учасників) з 14 районів, 6 міст області та команда гуртківців Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (ОЦТКУМ).
Програма кожного з Кубків складалася з двох дистанцій. У Кубку області з пішохідного туризму учасники змагалися на дистанціях ІІІ класу «Командна смуга перешкод» та «Крос-похід». У Кубку з велосипедного туризму – на дистанціях ІІ класу «Велоралі» і «Комплексній дистанції» ІІІ класу, в яку входили змагання з тріалу, фігурного водіння велосипеду та велокросу.
Кубок області з пішохідного туризму виборола команда з міста Кам’янця-Подільського (тренер Полевий Ю.Б. ), друге місце посіла команда Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (тренери Загоруйко Ю.М. та Сидорук В.А.), третє – команда з Шепетівського району (тренер Яворський В.М.).
Кубок області з велосипедного туризму виборола команда з Шепетівського району (тренери Швець В.В. та Василишин В.І.), друге місце у команди з м Кам’янця-Подільського (тренер Полевий Ю.Б. ), третє – у команди з Полонського району (тренер Цішевський О.Б.). В особистому заліку на «Комплексній дистанції» медалі завоювали Коцюрмаха Олександр з Шепетівського району (1 місце), Геращук Денис з м. Кам’янця-Подільського (2 місце) і Герасимчук Євген з Шепетівського району (3 місце). Дистанцію «Велоралі» долала команда, у склад якої входило тільки 2 спортсмени. На цій дистанції кращими стали: Радецький Олександр та Горянін Володимир з м. Кам’янця-Подільського (1 місце), Горбачук Павло та Коцюрмаха Олександр з Шепетівського району (2 місце) та Вельма Микола та Тарасов Максим з Полонського району (3 місце).
Всі учасники команд-призерів і призери в особистому заліку дистанцій Кубків були нагороджені медалями та грамотами Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді. Команди-призери Кубків та їх тренери були нагороджені грамотами Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації. Командам-переможцям також вручені спортивні Кубки.
Команди, які вибороли Кубки, будуть захищати честь нашої області на юнацьких Всеукраїнських Чемпіонатах з видів туризму, які відбудуться в липні у Кіровоградській області.