Військово-патріотичне виховання, Новини

Про акцію «Лист захиснику Вітчизни»

Десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться сьогодні на передовій, захищаючи від ворогів свободу, незалежність та територіальну цілісність України. На жаль, сотні з них отримали поранення і знаходяться на лікуванні у шпиталях та лікарнях. Всім їм, як ніколи, потрібна увага, добре слово, повага та любов не байдужих людей.
З метою патріотичного виховання підростаючого покоління, привернення уваги до людей, які стали на захист нашої Батьківщини та листа МОНУ від 04.08.2014 № 1/9-392 Департамент освіти і науки Хмельницької ОДА започаткував обласну акцію «Лист захиснику Вітчизни», яка буде складатись з двох напрямків:
-    листи бійцям на передову;
-    листи пораненим.
Просимо педагогічних працівників області сприяти участі дітей та учнівської молоді в акції та забезпечити передачу листів, малюнків, власних виробів, а також відвідання військовослужбовців, які отримали поранення у зоні бойових дій та знаходяться на лікуванні, проходять реабілітацію у військових медичних закладах Міністерства оборони України.
Дитячі листи, малюнки, вироби надсилати на адресу Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (координатора акції) :  29013, м. Хмельницький, вул. Примакова, 2. Тел. 65-50-17.