Новини, Походи, Туристсько-спортивна робота

Про Чемпіонат області зі спортивних туристських походів

З 12 по 14 грудня 2013 року Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді проведено Чемпіонат Хмельницької області зі спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді 2012-2013 навчального року.
На участь у Чемпіонаті надійшло 8 звітів про пішохідні походи, зокрема з Полонського (1), Хмельницького (2) районів, м. Славути (1), м. Кам’янець-Подільського (1),  м.Нетішина (1), м. Хмельницького (1), Хмельницького ОЦТКУМ (1), 1 звіт про велосипедний похід з м. Кам’янець-Подільського та 1 звіт про водний похід групи туристів Хмельницького ОЦТКУМ. Всі 10 звітів про проведені походи відповідали Умовам Чемпіонату та були прийняті до участі у ньому.
Згідно протоколів суддівської колегії призерами стали:
1. Серед походів з пішохідного виду туризму:
 - I місце — туристська група Центру дитячої та юнацької творчості Хмельницького району, що здійснила пішохідний похід ІІ категорії складності у районі Карпат (керівник Мельник І.В.);
 - II місце — туристська група загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 м. Славути та Славутського міського центру туризму і краєзнавства, що здійснила пішохідний похід 3 ступеня складності у районі Карпат (керівник Слівіна А.О.);
 - III місце — туристська група Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, що здійснила пішохідний похід 3 ступеня складності у районі гірського Криму (керівник Ващук Д.П.).
2. Серед походів з водного виду туризму:
 - I місце — туристська група Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, що здійснила водний похід на катамаранах III категорії складності по річкахЧорний Черемош, Чорна Тиса та Прут (керівник Кукуруза І.Ф.).

 3. Серед походів з велосипедного виду туризму:
 - I місце — туристська група Кам’янець-Подільської міської станції юних туристів, що здійснила велосипедний похід II категорії складності територією Західної України (керівник Полевий Ю.Б.).
Дякуємо туристські групи за участь та вітаємо переможців!

Відділ організаційно-масової роботи Хмельницького ОЦТКУМ

Протокол результатів Чемпіонату області зі спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді