Методична робота, Новини

Про Інтерактивну школу професійного розвитку педагога

З січня 2021 року стартувала «Інтерактивна школа професійного розвитку педагога», ініційована Хмельницьким обласним центром туризму та краєзнавства учнівської молоді. У роботі школи беруть участь 320 педагогів нашої області. Заняття проходять в онлайн-форматі за допомогою платформи Zoom.

   

Лекторами виступають спеціалісти Хмельницького ОЦТКУМ та запрошені гості-експерти з питань пам’яткоохоронної діяльності, з надання домедичної допомоги у екстрених ситуаціях.

   

За три місяці учасники інтерактивної школи навчилися працювати в онлайн-сервісах Edpuzzle, Coggle, LearningАpps, Canva, покращили свої навички роботи у таблицях Microsoft Office Excel, дізналися про нові функції Google Диску: від перевірки пам’яті на ньому до надання доступу до власних файлів, отримали варіанти різноманітних вправ та ігор для використання на заняттях зі спортивного орієнтування, а також вивчали методику організації та проведення туристських походів.

   

Після кожного заняття, для перевірки та закріплення знань, учасники необхідно виконати практичні завдання, які оцінюються та зараховуються лише при отриманні 100 балів за кожне.

   

Протягом квітня-травня учні «Інтерактивної школи професійного розвитку педагога» дізнаються більше про орієнтування у поході, про пам’ятки та пам’яткоохоронну галузь Хмельницької області та ще багато цікавої інформації. У травні Школа завершує свою роботу.

   

За умови виконання завдань курсу, після закінчення навчання, учасники отримають відповідні сертифікати.