Змагання, Новини

Про Кубок області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді

27-28 квітня у лісовому масиві біля села Давидковець Хмельницького району пройшли змагання за Кубок області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді. У змаганнях взяло участь понад 200 учасників з 24 міських та районних команд області.
Кубок організовано з метою популяризації та розвитку спортивного орієнтування в області як засобу пропаганди здорового способу життя та виявлення кращих команд учнівської молоді для участі у Всеукраїнських змаганнях зі спортивного орієнтування.
Особисто-командні змагання з орієнтування проводились на короткій та середній дистанціях у групах юнаків та дівчат трьох вікових груп – 13-14, 15-16 і 17-18 років.
Переможці і призери нагороджені грамотами Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді у всіх вікових групах серед юнаків та дівчат. Серед них – представники команд з Білогірського, Віньковецького, Городоцького, Деражнянського, Кам’янець-Подільського, Старокостянтинівського, Хмельницького, Шепетівського районів та міст Нетішина, Славути та Хмельницького, а також команда Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.
У командному заліку переможцем стала команда з Шепетівського району, 2 місце посіла команда юних орієнтувальників Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, на 3 місці – команда з міста Нетішина.