Змагання, Новини, Туристсько-спортивна робота
Про підсумки І етапу Кубку області зі спортивного орієнтування
З метою популяризації та розвитку спортивного орієнтування в області як засобу активного відпочинку і оздоровлення учнівської молоді, пропаганди здорового способу життя 1 квітня в м. Хмельницькому відбувся І етап Кубку області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді.
Організацію проведення змагань здійснено Хмельницьким обласним центром туризмом і краєзнавства учнівської молоді за керівництвом Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації.
У І етапі Кубку взяли участь 124 учасники у складі 12 команд з Білогірського, Деражнянського Хмельницького, Ярмолинецького районів, міст Кам’янця-Подільського, Славути, Старокостянтинова, Хмельницького, Красилівської міської ради, Летичівської, Полонської ОТГ та Хмельницького ОЦТКУМ.
Особисто-командні змагання відбулись у трьох вікових категоріях, окремо серед хлопців та дівчат. Юні орієнтувальники долали дистанції в заданому напрямі, довжиною від двох до чотирьох кілометрів відповідно до свого віку.
Учасники показали високе уміння в орієнтуванні на місцевості, змогли пройти досить непрості дистанції повністю, відмітивши усі контрольні пункти.
За результатами дистанцій учасники-призери у своїх групах на кожній дистанції були нагороджені грамотами ОЦТКУМ.
У групі Ж14:
1 місце – Бескидевич Вероніка (команда Хмельницького району);
2 місце – Котик Ольга (команда м. Старокостянтинова);
3 місце – Братаєва Іванна (команда БТДЮ Красилівської МР).
У групі Ч14:
1 місце – Олійник Артем (команда ХОЦТКУМ);
2 місце – Напорчук Микола (команда ХОЦТКУМ);
3 місце – Остапенко Ростислав (команда Хмельницького району).
У групі Ж16:
1 місце – Багрій Олена (команда ХОЦТКУМ);
2 місце – Неспляк Альона (команда Хмельницького району);
3 місце – Рудчук Вікторія (команда Хмельницького району).
У групі Ч16:
1 місце – Шкабура Володимир (команда Хмельницького району);
2 місце – Стадник Богдан (команда Хмельницького району);
3 місце – Голуб Захар (команда м. Старокостянтинова).
У групі Ж18:
1 місце – Гулевата Юлія (команда м. Хмельницького);
2 місце – Андрушко Анастасія (команда Полонська ОТГ);
3 місце – Китайчук Ольга (команда Красилівська МР).
У групі Ч18:
1 місце – Чернятинський Тарас (команда БТДЮ Красилівської МР);
2 місце – Томчук Володимир (команда Хмельницького району);
3 місце – Лук’янчук Ілля (команда м. Славути).
Підготувала Ганна Гордєєва,
керівник гуртків ХОЦТКУМ
- Про ХІІІ відкритий Кубок ТРК «Штурм» спеціалізованої загальноосвітньої ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 м. Хмельницького – Чемпіонат області зі спортивного туризму в закритих приміщеннях пам’яті Ю. Юхимчука
- Розширені результати гри — вікторини «Відун»
- Підсумки гри-вікторини «Відун»
- Вітаємо юних патріотів Хмельниччини з досягненнями у Всеукраїнському конкурсі на написання есе «Війна за СВІЙ шлях» (дитячий погляд)
- Вітаємо юних краєзнавців Хмельниччини з досягненнями у ІІІ турі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина-Україна»