Методична робота, Новини

Про підсумки І (обласного) етапу Всеукраїнського Конкурсу рукописів у 2019 році

І (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу рукописів в категорії «Навчальна література» за військово-патріотичним та туристсько-краєзнавчим напрямами позашкільної освіти у 2019 році проходив у м. Хмельницькому з 04 по 06 червня (далі – Конкурс).

Конкурсні матеріали були представлені педагогами шкіл, центрів туризму і краєзнавства учнівської молоді, станцій юних туристів, Будинків творчості школярів.

На Конкурс було заявлено 9 рукописів: 2 – за військово-патріотичним та 7 – за туристсько-краєзнавчим напрямами позашкільної освіти.

   

Найбільшу кількість балів за оцінкою експертної комісії набрали рукописи за туристсько-краєзнавчим напрямом – рукопис «Формування ключових компетентностей та впровадження STEAM-освіти у закладі позашкільної освіти (туристсько-краєзнавчий напрям)», автор – ФЕДОРЧУК Катерина Миколаївна, методист позашкільного навчального закладу «Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді» Нетішинської міської ради та рукопис «Допитливі туристи. Інтерактивні ігри-тренажери для дітей старшого дошкільного та молодшого шкільного віку» автор – СЛІВІНА Алла Олександрівна, керівник гуртків дитячо-юнацького центру туризму та екологічної роботи Славутської міської ради.

Автори цих рукописів стали переможцями І (обласного етапу) Конкурсу. Вони нагороджені дипломами Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації (наказ від 21.06.2019 №281-од).

 З рукописами переможців Конкурсу можна ознайомитись у методичній бібліотеці обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Iнформаційно-методичний відділ ХОЦТКУМ.