Новини, Туристсько-краєзнавча робота

Про підсумки обласного туру Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України» 2013 року

На виконання наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації від 15.03.2013 року №365-но «Про проведення обласного туру Всеукраїнської експедиції «Історія міст і сіл України» 19-20 березня 2013 року у місті Хмельницькому проведено обласний тур конкурсу пошуково-дослідницьких робіт Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України». Конкурс проводився у двох номінаціях – «нариси-описи населених пунктів» та «розробки туристсько-екскурсійних маршрутів».
На обласний тур надійшло 39 нарисів-описів населених пунктів із 17 районів і міст, та 20 туристсько-екскурсійних маршрутів із 12 районів і міст області.
Журі відзначило високий рівень організаційно-методичної роботи у містах Хмельницькому, Славуті, Шепетівці, Кам’янці-Подільському, Старокостянтинові та у Дунаєвецькому, Білогірському районах, де активно досліджують історію населених пунктів, вивчають та розробляють туристсько-екскурсійні маршрути по пам’ятних місцях рідного краю. Така діяльність значною мірою впливає на розвиток пошуково-дослідницької роботи учнів та педагогів позашкільних та загальноосвітніх закладів. Завдяки їх зусиллям учні набувають певних вмінь і навичок в процесі написання науково-дослідницьких робіт, що спонукає до опрацювання великого об’єму краєзнавчого матеріалу, сприяє підвищенню якості навчально-виховного процесу.