Новини

Про підведення підсумків Всеукраїнського Фестивалю патріотичних дій

Про підведення підсумків Всеукраїнського Фестивалю патріотичних дій.

З 27 – 29 червня 2023 року  Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді МОН України був проведений Всеукраїнський Фестиваль патріотичних дій, приурочений до Дня Конституції України. У Фестивалі прийняли участь вихованці закладів загальної, середньої та позашкільної освіти з числа переможців всеукраїнських конкурсів з усіх областей України.

У рамках Фестивалю було проведено юннатівський патріотичний фестиваль, де юннати презентували досягнення у сфері національно-патріотичної діяльності, а також проходили майстер класи з Петриківського розпису. Юні патріоти мали можливість прийняти участь у патріотичному челленжі «Люблю Україну», відвідали національний музей історії України в онлайн форматі, подивилися цікаві фільми, послухали аудіо записи народної музики України.

Грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді за  високу громадську позицію, досягнення у сфері національно-патріотичної діяльності, глибокі знання свого краю, творчий підхід, креативність та оригінальність презентації в рамках проведення Всеукраїнського Фестивалю патріотичних дій та зайняте І місце нагороджено команду вихованців гуртків «Юні акваріумісти» (кер. гуртка Петраш Ю.В.) та «Юні друзі природи» (кер. гуртка Тонкоглаз І.М.) структурного підрозділу еколого-натуралістичного напрямку Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.