Методична робота, Новини

Про проведення І етапу Всеукраїнського Конкурсу рукописів у 2018 році

І етап Всеукраїнського конкурсу рукописів в категорії «Навчальна література» за військово-патріотичним та туристсько-краєзнавчим напрямами в 2018 році проводився у м. Хмельницькому з 05 по 07 червня 2018 року (далі – Конкурс).

Конкурсні матеріали, що надійшли від 5 міських та 6 районних управлінь, відділів освіти, молоді та спорту райдержадміністрацій, селищних та міських рад, були представлені педагогами шкіл, центрів туризму і краєзнавства учнівської молоді, станцій юних туристів, Будинків творчості школярів.

      

Всього на Конкурс було представлено 16 рукописів: 8 – за військово-патріотичним та 8 – за туристсько-краєзнавчим напрямами позашкільної освіти. За видами навчальної літератури: 1 – словник, 1 – путівник, 1 – альбом, 1 – збірка сценаріїв; інші – заявлені як методичні посібники та методичні рекомендації.

 Найбільшу кількість балів за оцінкою експертної комісії набрали рукописи: за військово-патріотичним напрямом – «Національно-патріотичне виховання як один із прийомів формування життєвих компетенцій здобувачів початкової освіти» за авторством

Гуцалюк Тетяни Валентинівни, вчителя навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія» №5 м. Славути.; за туристсько-краєзнавчим напрямом – рукопис «Національно-патріотичне виховання засобами туризму і краєзнавства», автор – Недря Тетяна Володимирівна, культорганізатор, керівник туристсько-краєзнавчого гуртка позашкільного навчально-виховного об’єднання м. Кам’янця-Подільського. 

Ці рукописи будуть надіслані для участі у ІІ етапі Конкурсу.

Автори ще п’ятьох рукописів стали лауреатами Конкурсу.

 З кращими рукописами Конкурсу можна буде ознайомитись у методичній бібліотеці обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

 Інформаційно-методичний відділ ОЦТКУМ.

Протоколи конкурсу