Змагання, Новини, Туристсько-спортивна робота

Про участь у змаганнях зі спортивного орієнтування «Підсніжник»

03 квітня 2021 року Чернівецьким обласним центром туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді проводились традиційні весняні змагання зі спортивного орієнтування «Підсніжник». Через карантин змагання проводились в онлайн форматі на платформі «Всеосвіта» у вигляді тестів. У кожному питанні тесту пропонувався фрагмент відео, на якому показана місцевість із розташованим на ній контрольним пунктом та фрагмент карти із нанесеними на ній п’ятьма варіантами контрольних пунктів. Учасники, переглядаючи відео мали визначити на карті відповідний до місцевості правильний варіант нанесеного контрольного пункту. Успішне проходження тестів підтверджувалось сертифікатами від організаторів змагань.

У змаганнях взяли участь більше ста учасників, серед них – 13 гуртківців нашого ХОЦТКУМ. З них сертифікати отримали:

- за високий рівень – Галкіна Олександра та Панчук Олександр;

- за базовий рівень – Бескидевич Вероніка, Вільбіцький Богдан, Возний Мирослав, Дубінчук Іван, Ковальчук Діана, Оксенюк Максим, Ровінська Вікторія та Ровінська Ліана, Тихонюк Аріна;

за початковий рівень – Майданюк Надія, П’яскорська Настя.

Вітаємо наших вихованців з гарними показниками участі у змаганнях та бажаємо ще кращих результатів. Також дякуємо керівникам гуртків центру Зої Гудимі, Ігорю Кукурузі, Олесандрі Пукас та Володимиру Яворському за належну підготовку своїх вихованців.