Змагання, Новини

Про відкриту Першість серед гуртківців ОЦТКУМ з пішохідного туризму «Пролісок-2013″

Відкриті змагання з пішохідного туризму серед гуртківців Хмельницького центру туризму і краєзнавства учнівської молоді традиційно проводяться в квітні і мають поетичну назву «Пролісок». Змагання відбулись на шкільному стадіоні НВК №4 м.Хмельницького серед 4-х вікових груп:

молодшої, середньої, старшої та студентської.
Гуртківці молодшої та середньої вікових груп долали дистанції «Особиста смуга перешкод» І та ІІ класу відповідно, а старші та студенти – дистанцію смуги перешкод ІІІ класу, на якій із 7 етапів. 5 необхідно було подолати із самонаведенням.
У «Проліску-2013″, крім вихованців ОЦТКУМ, взяли участь гуртківці, запрошені з інших навчально-виховних закладів (всього 7 команд): 5 команд від гуртків ОЦТКУМ, які працюють на базі шкіл у Волочиську, Деражні, Кам’янці-Подільському, Хмельницькому та команда гуртківців від Славутського міського центру туризму і краєзнавства та команда Хмельницького міського центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.
Переможці і призери нагороджувалися грамотами ОЦТКУМ у всіх вікових групах серед юнаків та дівчат.
За результатами Першості, у молодшій віковій групі, яка виявилася найчисельнішою, трійка кращих туристів-спортсменів серед хлопців мала такий вигляд: 1 і 2 місце – у гуртківців Славутського МЦТК Тарадайника Владлена та Ягодинця Андрія (тренери Лук’янчук О.В. і Сукач О.А.), третє місце – у Сікори Дениса, учасника команди ОЦТКУМ «Сонечко» (м. Кам’янець-Подільський, тренер, керівник гуртків Загоруйко Ю.М.). Серед дівчат цієї групи відповідно стали призерами: Семенюк Крістіна (Славутський МЦТК,  тренер Лук’янчук О.В.),  Єлькіна Анастасія та Іщук  Владомира  («Сонечко», ОЦТКУМ,  тренер Загоруйко Ю.М.).
У середній віковій групі кращими серед юнаків стали: Скомороха Юрій (Славутський МЦТК, тренер Лук’янчук О.В.), Шелестинський Олександр з команди ОЦТКУМ «Едельвейс» (м. Хмельницький, тренер, керівник гуртків Гринчук В.В.) та Мельник Олександр («Сонечко», ОЦТКУМ, тренер Загоруйко Ю.М.). Серед дівчат 1 і 2 місце заняли туристки-спортсменки із Славути Данішевська Юлія та Прокопчук Галина (тренер Лук’янчук О.В.), 3 місце завоювала Волуцька Тетяна з команди «Азимут» ОЦТКУМ (м. Деражня, тренер, керівник гуртків Сидорук В.А.).
У старшій віковій групі: серед юнаків 1 місце посів Шабага Владислав, гуртківець з команди «Азимут» (тренер Сидорук В.А.), друге місце посів Чаюн Кирило (Славутський МЦТК, тренер Лук’янчук О.В.), третє – Шмига Андрій («Едельвейс», тренер Гринчук В.В.). Серед дівчат відповідно: Мельник Діана («Азимут», тренер Сидорук В.А.), Черешня Дарина («Едельвейс», тренер Гринчук В.В.) та Рищук Анастасія («Сонечко», тренер Загоруйко Ю.М.).
У групі «Студенти» змагались тільки юнаки. Серед них Каденюк Ярослав – 1 місце, Лопушанський Олександр – 2 місце (обидва з команди «Сонечко», тренер ЗагоруйкоЮ.М.), третє  місце у Шпулака  Павла  з  команди  «Едельвейс» (тренер Гринчук В.В.).
Головний суддя Першості «Пролісок-2013″, він же керівник гуртків ОЦТКУМ, Гринчук Віктор Васильович вважає, що такі змагання серед гуртківців дозволяють перевірити технічну та фізичну підготовку юних туристів-спортсменів, підтвердити розряди або виконати нормативи на більш високі, а також підвищити свою майстерність зі спортивного туризму.