Гурткова робота, Змагання, Новини, Туристсько-спортивна робота

Про ХІІІ відкритий Кубок ТРК «Штурм» спеціалізованої загальноосвітньої ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 м. Хмельницького – Чемпіонат області зі спортивного туризму в закритих приміщеннях пам’яті Ю. Юхимчука

 З 22 по 24 березня у спеціалізованій загальноосвітній школі №29 в спортивному залі відбувся ХІІІ відкритий Кубок ТРК «Штурм» спеціалізованої загальноосвітньої ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 м. Хмельницького – Чемпіонат області зі спортивного туризму в закритих приміщеннях пам’яті Ю. Юхимчука. Змагання організовані та проведені зусиллями Хмельницького обласного центру краєзнавства, туризму та екологічного виховання учнівської молоді та СЗОШ №29. Змагання присвячені пам’яті заступника директора з виховної роботи СЗОШ № 29, співзасновника шкільного туристського різновікового клубу «Штурм» та першого президента Хмельницької обласної федерації спортивного туризму, Юрія Олександровича Юхимчука, який загинув у березні 2004 року під час сходження на найвищу вершину Кавказького Хребта г. Ельбрус (5642 м).

 

У змаганнях взяли участь 10 команд з Хмельниччини, по одній з Миколаєва та Вінниці, всього – 12 команд.

Учасники змагалися на дистанціях: «Смуга перешкод» (командна) ІІ і ІІІ класів та у особисто-командних змаганнях – «Смуга перешкод» (зв’язки) ІІІ класу, «Смуга перешкод» (індивідуальна) – ІІ класу.

На ІІІ клас дистанцій основна боротьба відбувалася між командами Хмельницького обласного центру краєзнавства, туризму та екологічного виховання учнівської молоді (ХОЦКТЕВУМ), Миколаївського обласного центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді (МОЦНПВТКУМ) та командою «МАРС» Вінницької області.

Під час проходження дистанцій учасники команд з максимальною віддачею демонстрували свою майстерність – як можна швидше долали умовні перешкоди, злагоджено діяли в команді, допомагали один одному. Вмілий вибір тактичних дій, наполегливість та велике бажання принесли командам свої результати, а тренерам, які здійснювали підготовку – досвід.

За підсумками результатів двох дистанцій ІІІ класу Кубок-Чемпіонат змагань виборола команда ХОЦКТЕВУМ (тренер – Ляшкова В.Ю.). Друге місце – у команди МОЦНПВТКУМ (тренери Носков І.П., Гладка О.В.), третє місце посіла «МАРС» Вінницької області (тренери Іванов Р.А., Макаров О.М.). 

На дистанціях ІІ класу в загальному заліку переможцем стала команда СЗОШ №29 ТРК «Штурм» (тренер Габай Ю.В.); срібло – у команди «Малинки» Кам’янець-Подільського позашкільного навчально-виховного об’єднання (тренер Маліновський О.В.), бронза – у команди ТРК «Штурм-3» (тренер Габай Ю.В.).

Переможці та призери змагань – команди та їх учасники – були нагороджені грамотами, Кубками, медалями та призами від спонсорів.

Змагання пройшли на достойному організаційному рівні, що дало змогу вихованцям туристських гуртків підвищити рівень спортивної майстерності та обмінятися досвідом.

Дякуємо ЗСУ за можливість проведення таких спортивних заходів для учнівської молоді.

За матеріалами ХОЦКТЕВУМ