Військово-патріотичне виховання, Новини, Підготовка кадрів

Проведено обласний семінар спеціалістів, які відповідають за проведення дитячо-юнацької патріотичної гри «Джура» («Сокіл»)

10 квітня 2013 року на базі Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства було проведено обласний семінар спеціалістів управлінь/відділів освіти міських рад/райдержадміністрацій, які відповідають за проведення дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Джура» («Сокіл») Українського козацтва.
Ця гра поступово запроваджується в навчальних закладах області з метою поліпшення виховної роботи з учнівською молоддю на основі традицій і звичаїв українського народу, формування у підростаючого покоління патріотичної свідомості, готовності до виконання громадянських і конституційних обов’язків.
Основною метою семінару була активізація роботи з подальшого запровадження в навчальних закладах такої форми національно-духовного і військово-патріотичного виховання, оборонно-масової та спортивно-оздоровчої роботи, як гра «Джура» та підготовка команд від міст та районів до участі в обласному зборі гри «Джура».
Участь в роботі семінару взяли представники управлінь та відділів освіти, молоді та спорту від 24 міст та районів області.
Під час семінару висвітлювались питання ролі сучасного українського козацтва у вихованні підростаючого покоління, патріотичного виховання, як пріоритетного напрямку виховної роботи з учнівською молоддю, організації та проведення районних етапів патріотичної гри «Джура» та умови проведення обласного збору гри «Джура» в поточному році.