Новини, Підготовка кадрів

Проведено семінар на тему: «Проблеми та перспективи розвитку туристсько-краєзнавчої роботи в області».

13 березня 2013 року на базі Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді відбувся обласний семінар за участю спеціалістів, відповідальних за туристсько-краєзнавчу роботу управлінь, відділів освіти, молоді та спорту міських рад, райдержадміністрацій, директорів центрів туризму і краєзнавства учнівської молоді, станцій юних туристів на тему: «Проблеми та перспективи розвитку туристсько-краєзнавчої роботи в області».
Директор обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді С.М. Шенькарук наголосив, тема семінару є особливо актуальною у рік, оголошений Роком дитячої творчості. І це має стати поштовхом до розвитку позашкільної освіти туристсько-краєзнавчого спрямування в нашому регіоні. Кожна дитина – творча індивідуальність, яка потребує особливого підходу. Ідея формування творчо розвиненої особистості, патріота своєї країни є провідною в роботі нашого закладу та у районних та міських закладах туристсько-краєзнавчого профілю. Він зупинився на здобутках, проблемах, тенденціях розвитку позашкільної освіти з туристсько-краєзнавчого напряму в області, зробив аналіз роботи закладу з даного напряму та результативності участі вихованців Хмельниччини у всеукраїнських масових заходах.
Завідуючі відділів зупинилися на підсумках участі учнівської та студентської молоді у очно-заочних масових заходах закладу у 2012році та завданнях на 2013рік.
Семінар пройшов у конструктивній теплій атмосфері.