Військово-патріотичне виховання, Новини

Проведено військово-патріотичний квест для студентської молоді (з підсумковим протоколом)

 

   21 квітня 2016 року  у Хмельницькому дендропарку Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді спільно з управлінням молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації організовано і проведено військово-патріотичний квест для студентської молоді  в рамках дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура».
У заході взяли участь 14 команд вищих навчальних закладів – студенти Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, Хмельницького політехнічного коледжу, Хмельницького національного університету, Хмельницької Національної академії прикордонної служби України імені Б. Хмельницького, Хмельницького музичного училища імені В. Заремби, Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту, Хмельницького університету управління та права.
Квест складався з 13 баз (етапів), позначених на спортивній карті, пошук яких здійснювався у довільному порядку. На кожній базі потрібно було виконати завдання. Завдання квесту були такими: розпалити вогнище, рішити азимутальний кросворд, визначити без приладів висоту об’єкта, надати долікарську допомогу і транспортувати умовно потерпілого, переправитися через перешкоди способами «маятник», «метелик», «по мотузці з перилами», зав’язати 4 туристських вузли в парі з товаришем однією рукою, відповісти на питання історико-краєзнавчої вікторини, отримати залік з топографії, пройти певну відстань «гусячим кроком», стріляти по мішенях з пневматичної гвинтівки, та кидати учбову гранату в контур окопу розміром 3х1.

   

Результат команд визначався за сумою часу, витраченого на проходження дистанції, штрафного та бонусного часу. Бонусний час команда отримувала у разі успішної стрільби та рішення азимутального кросворду, що зменшувало затрачений на квест час.      


Найкращі результати у квесті показали команди Національної академії прикордонної служби України – всі три команди цього закладу посіли перші три місця: перше місце – у команди «Філін», друге – у команди «Батяри», третє – у команди «Спартанці».
У особистому заліку зі стрільби трійка кращих така: 1 місце у Гнапа Романа (команда «Філін» з НА ДПС України), 2 місце посів майбутній прикордонник Дрозд Артем, 3 місце – у Соколова В’ячеслава (команда «Сова» з ХНУ).
Команди призери були нагороджені спільними грамотами Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді та управління молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації, учасники цих команд – грамотами Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді. Грамотами Хмельницького окремого козацького куреня ім. І. Нечая були відзначені команди Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, склад яких був повністю дівчачим.
Квест розпочинався і завершувався урочистим шикуванням учасників біля прапора з виконанням Гімну нашої держави.