Військово-патріотичне виховання, Змагання, Новини

Проведено військово-спортивний квест для студентської молоді (upd 24.04.17 з протоколами)

За матеріалами телеканалу «Ексклюзив»       
                   Відеоролик про студентський квест

 

19 квітня 2017 року на території Хмельницького міського парку ім. М. Чекмана Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді вдруге було організовано і проведено Військово-спортивний квест для студентської молоді в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура». Захід проведено за підтримки Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації. Вагому допомогу у проведенні заходу надали навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області та Хмельницький центр підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України.
Цього року участь в змаганнях взяли 24 команди (92 учасники) з вищих навчальних закладів різних рівнів акредитації. Вперше в квесті взяли участь команди не лише з ВНЗ міста Хмельницького, а й з регіонів нашої області.
Квест складався з чотирьох баз, позначених на карті зі спортивного орієнтування, пошук яких здійснювався у довільному порядку. На кожній базі було організовано ряд етапів із завданнями, які потрібно було виконати.  
Так, База №1 «Смуга перешкод» складалась з таких етапів: подолання умовної перешкоди за допомогою переправи по паралельних мотузках,  подолання умовного болота по купинах, горизонтального маятника, павутини, маятника.

   
На Базі №2 «Рятувальні роботи на водному об’єкті» цього року учасники мали змогу познайомитись і освоїти техніку руху на спортивному катамарані. Також відчути себе рятувальниками на етапах з кидання рятувального кола та надання долікарської допомоги, де потрібно було накласти пов’язку на «умовно» потерпілого товариша та грамотно транспортувати його в безпечне місце.


База №3 «Військово-спортивна смуга» складалась з наступних етапів — руху «гусячим кроком»,  метання гранати в ціль та фотовікторини зі знання видів зброї.

  

На Базі №4 «Естафета зі спортивного орієнтування» команда ділилась на дві пари, кожна з яких отримувала карту спортивного орієнтування (масштаб 1:7500) і окремо проходила свою дистанцію-естафету.

 

В запеклій боротьбі було визначено переможців військово спортивного квесту. З великим відривом перше місце здобула – команда Хмельницького Національного Університету – ХОЦТКУМ; друге місце – в команди «Патріоти Поділля», яка представляла ДНЗ «ВПУ №11»; третє місце посіла команда Хмельницького професійного ліцею електроніки — «Електрон».
Учасники команд призерів нагороджені  грамотами Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді. Всі учасники гри отримали певний гарт і масу позитивних емоцій.

        Федчишин Д.В., головний суддя квесту, методист відділу організаційно-масової роботи ХОЦТКУМ

   За матеріалами телеканалу «Поділля-Центр»       
                   Відеоролик про студентський квест

 

Протоколи квесту