Анонси заходів, Змагання, Новини, Туристсько-спортивна робота

Регламент відкритої Першості ХОЦТКУМ зі спортивного орієнтування

1.  МЕТА І ЗАВДАННЯ

Популяризація спортивного орієнтування серед молоді, залучення учнів та студентів до занять спортом, визначення кращих спортсменів зі спортивного орієнтування в тому числі серед гуртківців Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (далі – ХОЦТКУМ).

2.  ЧАС, МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ І УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ

Першість проводиться 26 вересня 2020 року в лісовому масиві поблизу с. Давидківці.

Збір та реєстрація 26 вересня з 10:00 год. за координатами 49°26’06.9″N 27°04’08.1″E (зупинка «вул. Центральна», маршрутка №20).

До участі допускаються гуртківці ХОЦТКУМ, вихованці/учні позашкільних закладів та закладів загальної середньої освіти, студенти. Команду очолює керівник команди, який може залучатись до суддівства.

Кількість учасників може бути обмежена з врахуванням відповідного рівня епідемічної небезпеки в регіоні (Постанова Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 року №641). У разі погіршення епідемічної ситуації у регіоні Першість буде перенесено на невизначений термін.

Керівники команд зобов’язані перевірити відсутність симптомів гострих респіраторних захворювань у спортсменів перед виїздом на місце проведення змагань. При реєстрації на місці проведення змагань усім учасникам буде проведено температурний скрінінг. Учасники змагань та керівники команд мають бути забезпечені власними засобами індивідуального захисту, антисептиками.

Керівники команд мають провести цільовий інструктаж з гуртківцями та забезпечити виконання превентивних санітарно-гігієнічних заходів щодо попередження поширення коронавірусу COVID-19 серед спортсменів.

Змагання проводяться у наступних вікових групах:

-    молодша вікова група (Ч/Ж12) –2009-2008 р.н.;

-    середня вікова група (Ч/Ж14) – 2007-2006 р.н.;

-    старша вікова група (Ч/Ж16) – 2005-2004 р.н.;

-    доросла вікова група (Ч/Ж18) – 2003 р.н. та старше.

3.  КЕРІВНИЦТВО ПЕРШІСТЮ ТА ПРОГРАМА

Керівництво та проведення Першості здійснює Хмельницький обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Безпосереднє суддівство Першості покладається на суддівську колегію змагань, затверджену ХОЦТКУМ.

У програмі Першості передбачаються змагання з орієнтування у заданому напрямку в чотирьох вікових групах.

4.  ДОКУМЕНТАЦІЯ

Для забезпечення учасників змагань картами до 23 вересня 2020 р. необхідно подати попередні іменні заявки на участь у Першості на електронну адресу khotstkum@gmail.com. Довідки за телефоном 0977729062 (Федчишен Д.В.). Після отримання попередньої заявки керівнику будуть вказані номера, під якими будуть виступати його спортсмени. У кожного учасника повинен бути закріплений на грудях його номер. Команди, що вчасно не подали попередню заявку, до участі у Першості можуть бути не допущені.

Іменні заявки команд за встановленою формою, завірені керівником закладу освіти, де навчаються учасники змагань та допуском лікаря, подаються головному секретарю у день початку змагань до 10:30 годин на місці проведення змагань. Для учасників з розрядами зі спортивного орієнтування – залікова класифікаційна книжка спортсмена або наказ про присвоєння розрядів.

5.  ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ І НАГОРОДЖЕННЯ

Результати у Першості визначаються серед хлопчиків і дівчаток окремо в кожній віковій групі згідно Правил та Умов проходження дистанцій.

Переможці і призери Першості у своїх групах нагороджуються грамотами (дипломами) ХОЦТКУМ.

6.  ФІНАНСУВАННЯ

Хмельницький ОЦТКУМ обладнує дистанції змагань і несе витрати по організації змагань та нагородженню призерів змагань.

Завантажити Регламент