Гурткова робота, Новини, Походи

Романтика далеких походів

Літо ніби створене для того, аби відпочити. Хтось не уявляє літнього відпочинку без моря, сонця, пальм, пляжів, а ми – гуртківці Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, надаємо перевагу відпочинку в Карпатах. Вони притягують нас своєю красою і величчю. Древні, як сама вічність, прекрасні, загадкові вони заворожують розум і серце.
Отак от просто закохатися у гори… А потім все життя любити їх…
Здійснюючи походи, ми побували в різних куточках Карпатських гір і кожен, по особливому, красивий. Та найбільш зачаровують Горгани. Цього літа ми вирішили здійснити маршрут по Горганах, розпочавши його з гостинного села Осмолода.
В поході перед нами відкрилися захоплюючі краєвиди полонини Плісце, стрімка велична гора Грофа (1748 м), кам’яниста красуня Попадя (1740м) із залишками оборонних споруд часів Першої світової війни. Подорожуючи старим польсько-чеським кордоном, ми відчули дихання історії, а підйоми на вершини гір Гича (1274 м) та Озерна (1496м) подарували незабутні враження. З Озерної нам відкрилося своєю неповторною красою одне з семи природних чудес України – легендарне, високогірне озеро Синевір. В кінці маршруту група черпала енергію і силу живописного водоспаду Шипіт та величавої, романтичної Боржави. Неймовірні відчуття!
Кажуть, якщо людина почула клич гір, вона буде повертатися до них знову й знову, адже немає нічого більш досконалого, ніж гори. Це так. Для нас подорожі в гори стали способом життя, стилем мислення, спокоєм душі, найбільшою і повністю взаємною любов’ю на все життя. Ми запрошуємо всіх бажаючих в чарівний світ гір! Подорожуйте, пізнавайте, відкривайте себе та навколишній світ…
                                                                                                                         В.А. Сидорук, керівник гуртка Хмельницького ОЦТКУМ