Підготовка кадрів

Семінар-практикум «Організація занять зі спортивного орієнтування»

З метою розвитку професійних компетентностей педагогічних працівників закладів позашкільної та загальної середньої освіти 04-05 березня 2023 року Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді було проведено семінар-практикум «Організація занять зі спортивного орієнтування».

         У семінарі-практикумі взяли участь не лише педагогічні працівники закладів позашкільної та загальної середньої освіти, а й представники громадських організацій – Національної скаутської організації України «Пласт» та Хмельницької обласної федерації спортивного туризму. Всього 25 учасників.

   

         Семінар проводив тренер-викладач Донецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування та керівник гуртків Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді – Сергій ТАРАСЕНКО.

         Під час семінару учасники ознайомились зі спорядженням, яке необхідне для організації занять, дізнались з чого складається топографічна підготовка, вивчили основні прийоми орієнтування. Теоретична частина семінару закріплювалась різноманітними тестуваннями, а практична – проходженням дистанції у заданому напрямку.

   

   

         Після завершення семінару-практикуму усі учасники отримали сертифікати.

 

Олександра Пукас, методист ХОЦТКУМ