Військово-патріотичне виховання, Новини

«Школа патріотизму»

  

22 вересня 2016 р. у Всеукраїнському прес-центрі Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» відбулася презентація освітньо-патріотичного збірника «Школа патріотизму». Збірник присвячений дослідженню проблем патріотичного виховання молоді та юнацтва на сучасному етапі розвитку України. Запропоновані практичні заходи з козацько-лицарського виховання учнів і студентів, формування в них сили волі і сили духу, глибокого розуму і високої духовності, готовності і практичних умінь будувати Українську державу адресовано учителям, вихователям, викладачам ВНЗ, студентам, а також усім, хто небайдуже ставиться до справи виховання підростаючого покоління.

У збірнику висвітлено і багатий досвід роботи педагогів та громадських діячів Хмельниччини з національно-патріотичного виховання підростаючого покоління. На презентації нашу область представляли: Бачинський Роман Володимирович – радник-консультант міського голови м. Славута, Бродюк Людмила Іванівна і Сироєжко Надія Олексіївна – педагогічні працівники з ДНЗ № 2 «Подоляночка» (м. Славута) та Ваник Віталіна Віталіївна – керівник гуртків позашкільних навчальних закладів туристсько-краєзнавчого спрямування – Нетішинського Краєзнавчого центру та Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Видання підготовили – керівник Науково-освітнього центру патріотичного виховання молоді університету «Україна» Юрій Мельничук та директор Центру культури «Уваровський дім» Олександр Соколенко, рецензент - Юрій Руденко, докт. пед. наук, професор Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова. «Саме завдяки таким ентузіастам патріотичне виховання набрало потужного злету», – підкреслив лідер Всеукраїнської освітньої платформи «Сходи в майбутнє» Ігор Найда, додавши, що для того, щоб виховати патріота, має проводитись системна, цілеспрямована робота.

Віталіна Ваник, керівник гуртків козацько-лицарського виховання «Джура»