Гурткова робота, Новини, Туристсько-спортивна робота

Спортивні успіхи команди ХОЦТКУМ «Сонечко»

Навчальний рік у гуртка ХОЦТКУМ, який працює на базі Кам’янець-Подільської ЗОШ№10, і вихованці якого є основою команди зі спортивного туризму «Сонечко», розпочався з перших днів вересня. Адже у планах команди участь у всіх змаганнях, що будуть проводитись в нашій області або сусідніх областях (Вінницькій, Тернопільській, Чернівецькій). Накопичення досвіду тренувань, участь у змаганнях різного рівня за 3-4 попередні роки, нарешті, в цьому році дали перші якісні результати: двоє гуртківців виконали нормативи звання «Кандидат в майстри спорту України зі спортивного туризму», семеро – І-го дорослого розряду, ще двоє — ІІ-го дорослого. Вперше за останні роки команда гуртківців ОЦТКУМ «Сонечко» стала срібним призером на 56-му Чемпіонаті області зі спортивного туризму серед учнівської молоді.

Щедрою на здобутки стали і два тижні цієї осені. Наші гуртківці відчули смак перемоги на трьох змаганнях «бабиного літа». 30 вересня ми приймали участь у відкритому Кубку міста Кам’янця-Подільського з пішохідного туризму «Майстер-клас», де на дистанції ІІІ класу змагались зв’язки. Максим Стояновський та Ангеліна Росквас впевнено перемогли у «мішаних зв’язках» Дві зв’язки – Любомир Білий та Вадим Богуцький посіли 2-ге місце, а Богдан Кучерін та Михайло Тислюк зайняли 3-тю сходинку серед чоловічих зв’язок. \

4-го жовтня наші гуртківці захищали честь школи на міських змаганнях зі спортивного орієнтування, посіли друге загальнокомандне місце. Призерами в особистому заліку стали Тислюк Михайло та Богуцький Вадим.

Найскладнішими із змагань були перегони у Вінницькій області – на відкритому Чемпіонаті області з пішохідного туризму «Сабарівська осінь», куди традиційно приїжджають найсильніші команди зі всієї України. На дистанції «Рятувальні роботи» команда гуртківців ХОЦТКУМ «Сонечко» впевнено посіла друге місце, пропустили перед собою тільки призерів України – команду м. Вінниці. На дистанції крос похід учні самотужки без тренера мали розробляти тактику виступу, а потім втілювати свій задум на дистанції. Вперше з такою нестандартною вимогою команда справилась на «добре» – вона посіла 4 місце.

В загальному заліку Чемпіонату команда гуртківців Хмельницького ОЦТКУМ виборола 2-ге місце, за що були нагороджені грамотами організаторів змагань. Всі учасники підтвердили виконання І-го дорослого розряду зі спортивного туризму. Готували команду тренери Загоруйко Ю.М.- керівник гуртка ХОЦТУМ та вчитель географії Кам’янець-Подільської ЗОШ №10 Рибалкіна Т.В.

Успіхів нашим гуртківцям на наступних стартах.