Гурткова робота, Новини

Спортсмени Хмельницької області – срібні призери Кубку України за спортивного водного туризму

Нещодавно завершились змагання зі спортивного водного туризму. Це єдині у цьому році змагання з даної дисципліни, оскільки попередні двоє були скасовані через загальнодержавний карантин. Кубок України традиційно відбувся на р. Південний Буг поблизу мальовничого с. Сокілець (Вінницька обл.) та тривав із 1 по 4 жовтня 2020 року.

Змагання були особистими і проводились на суднах класу С4 (катамаран «четвірка»), С2 (катамаран «двійка»), К2 (байдарка «двійка») та К1 («каяк»). Екіпажі суден змагались на дистанціях: «Слалом», «Спринт», «Ралі».

Збірну Хмельницької області в усіх чотирьох класах суден представляли члени Хмельницької обласної Федерації спортивного туризму та спортсмени-вихованці Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, зокрема, екіпаж С4: Ващук Дмитро, Михайлюк Марія, Скаргін Андрій, Домбровський Ілля; екіпаж С2: Ващук Вадим, Михайлюк Юрій; К2: Осадчук Олексій, Кашпуренко Максим; К1: Конончук Тарас.

Найбільш вдало виступили спортсмени-байдарочники та «каякер», які здобули срібло у загальному заліку Кубку. Екіпаж катамарану «четвірки» виборов «срібло» на дистанції «Слалом», однак у запеклій боротьбі програвши 3 секунди став четвертим за підсумками трьох дистанцій. Не менш драматичним став результат виступу екіпажу С2: хлопці були третіми у «Слаломі», проте поступились декількома секундами, щоб отримати «бронзу» загального заліку. Така щільність результатів засвідчує високу професійну майстерність усіх спортсменів, які прибули на змагання. Тому виступ нашої збірної є досить вдалим. То ж побажаємо спортсменам подальших успіхів та не зупинятись на досягнутому.

Участь збірної команди області у Кубку України відбулась за активного сприяння та підтримки управління молоді та спорту Хмельницької ОДА та Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Президент Хмельницької обласної федерації спортивного туризму, керівник гуртків ХОЦТКУМ з водного туризму Дмитро ВАЩУК