Національно-патріотичне виховання, Новини

Свято до Дня захисту дітей у місті Ірпінь

Захищати власну державу, а особливо її майбутнє покоління – обов’язок кожного дорослого громадянина. Окрему роль при цьому мають відігравати педагоги. Адже саме вони можуть зробити так, щоб діти хоч на мить забули усі жахіття війни та знов повернулось до свого щасливого дитинства, повного радості, любові, розваг та посмішок.

   

На минулих вихідних у звільненому від російських окупантів м. Ірпінь відбувся мистецько-спортивний захід, присвячений Дню захисту дітей. Ініціаторами проведення виступили Ірпінська міська рада та Волонтерський рух Києва. Спортивну частину представляли Спортивний комітет України, Федерація спортивного туризму України та Федерація самбо України. Також до заходу долучились працівники Палацу дитячої та юнацької творчості Солом’янського району м. Києва та Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді

   

Упродовж заходу відбувались творчі майстер-класи, конкурси, зустрічі із волонтерами та героями України, цікаві лекції (зокрема щодо конституційного захисту прав дітей), віртуальні та “живі” квести, фотосесії. Окрему локацію склала туристсько-спортивна смуга перешкод «Ми — Чемпіони». Вона складалась із двох частин: подолання перешкод на мотузках та проходження штучних перепон на самокаті. Спробувати свою силу та уміння міг будь-хто охочий. На фініші кожного чекали солодощі та подарунки.

Таланти дітей різноманітні, а тому потрібно максимально допомагати їм розкритися. Це можливо робити через мистецтво (пісню, танок, вишивку, малювання то що) та спорт. Саме це допомагає дітям знайти себе в світі та обрати власну стежку в житті.

Переглянути відео з заходу можна за посиланням.