Змагання, Новини

У Нетішині змагались за Кубок пам’яті Сергія Карпенка

15-16 березня у спортивно-тренувальному комплексі пожежної частини, у Нетішині, пройшли Відкриті міські змагання з пішохідного туризму в закритих приміщеннях на Кубок пам’яті нашого земляка, бійця-добровольця батальйону «Айдар», який загинув на Сході України Сергія Карпенка (позивний «Нельсон»). Сергій Карпенко – Герой України, патріот, людина, яка ставила Україну понад усе не лише на словах. Він назавжди залишиться в нашій пам’яті.

Організатором проведення Кубку пам`яті Сергія Карпенка вже третій рік поспіль є комунальний позашкільний навчальний заклад «Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді» м. Нетішина.

   

У змаганнях взяли участь 10 команд старшої вікової категорії та 10 команд молодшої вікової категорії, всього 143 учасники – з міст Нетішина, Славути, Шепетівки, Хмельницького та Берездівської ОТГ Хмельницької області, а також – з міст Острога, Межиріччя, Житомира, Борисполя Київської області, Рубіжного Луганської області, Рівного та Оржева Рівненської області.

На урочистому відкритті Кубку учасників привітали начальник відділу молоді і спорту виконавчого комітету міської ради Любов Рябчук, начальник управління освіти виконавчого комітету міської ради Василь Мисько. Вони високо оцінили ініціативу організаторів проведення змагань з пішохідного туризму – заходу, який виховує у молоді почуття відповідальності, навчає підкорювати вершини, допомагає юним спортсменам боротися зі своїми страхами, побажали особистих та командних перемог і встановлення мирув Україні, щоб діти не відчули, що таке війна і біль втрати. Від імені Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді завідувач відділом Оксана Кондратенко привітала учасників змагань та нагородила педагогічний колектив КПНЗ «ЦТКУМ» грамотою. До вітань приєдналася директор Нетішинського Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді Олена Матус. На заході була присутня мати загиблого військовослужбовця Любов Карпенко.

Дводенні змагання юних дівчат і хлопців завершилися перемогою у старшій віковій групі команди з міста Бориспіль, друге місце здобули славутчани, третє місце дісталося команді з Берездівської ОТГ. У молодшій віковій групі перемогу виборола команда міста Славути, хмельничанам дісталося друге місце, третє місце – у команди з Борисполя. Команди-переможці та призери були нагороджені грамотами, кубками і цінними подарунками.

   

За словами директора Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді міста Нетішин Олени Матус, такі змагання дають можливість популяризувати туризм серед учнівської молоді, підвищити технічну та тактичну майстерність юнаків і дівчат, виховати гідну зміну захисникам України. Вона переконана, що з кожним роком географія Відкритих міських змагань з пішохідного туризму в закритих приміщеннях на кубок пам’яті Сергія Карпенка буде розширюватися.

Організатори Кубку подякували: адміністрації пожежної частини, виконавчому комітету Нетішинської міської ради, відділу сім’ї молоді і спорту, управлінню освіти, команді екстреної медицини міста, адміністрації ЗОШ №2, меценатам Олександру Миклушу, Сергію Вознюку, Андрію Ткачуку, Сергію Сторожуку, колективу кафе «Карамель», колегам по позашкіллю, вчителям загальноосвітніх закладів та КПНЗ»ЦТКУМ». Саме завдяки їх злагодженій роботі діти позмагались і гарно відпочили. Травм не було і всі здорові відправились додому.

Олена Матус,директор КПНЗ «ЦТКУМ» м. Нетішина