Новини

24.09.18Новини

Участь гуртківців ОЦТКУМ в урочистостях з нагоди 370-річчя Пилявецької битви

         22 вересня в с. Пилява Старосинявського району відбулися урочистості з нагоди 370-річчя Пилявецької битви. Свято було організовано Хмельницькою обласною державною адміністрацією, Всеукраїнським волонтерським агітпотягом єднання «Труханівська Січ», Міністерством оборони України та Генеральним штабом Збройних Сил України.
       Пощастило взяти участь у святкуванні цієї визначної дати й гуртківцям Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді. Найбільше вихованцям сподобались локації, на яких були представлені зразки озброєння та техніки Повітряних Сил, Сил спеціальних операцій та Центру розмінування України. Вихованці були в захваті від експозиції Сил спеціальних операцій, адже можна було не тільки дивитись, а й приміряти бронежилет з каскою та взяти до рук снайперську гвинтівку.

   

        Також дітвора була в захваті від показових виступів прикордонників з чотирилапими вихованцями, після яких кожний бажаючий зміг випробувати на собі хват собаки.
        А на завершення усіх нагодували солдатською кашею, яка, за словами гуртківців, набагато смачніша, ніж в шкільній столовій, та пригостили караваєм.                                                                                                                Методист ХОЦТКУМ О. Пукас