Змагання, Новини, Туристсько-спортивна робота

Участь гуртківців ХОЦТКУМ у Кубку з орієнтування

21-23 жовтня у м. Києві проходили традиційні змагання «Голосіївська осінь» – Кубок Українського державного центру туризму краєзнавства учнівської молоді зі спортивного орієнтування. У Кубку вперше взяла участь команда гуртківців Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (тренери, керівники гуртків «Спортивне орієнтування» Сергій Левчик і Сергій Середюк).

Змагання проходили на трьох надзвичайно цікавих дистанціях з електронними відмітками.

На дистанції – «Середня дистанція з масовим стартом» учасники у своїх вікових групах стартували одночасно! За таких умов їм потрібно було докладати багато зусиль, щоб не відставати від своїх суперників.

У «Двохетапній естафеті» спортсмени змагались у вікових групах від 10 до 18 років серед пар юнаків – ЧЧ, дівчат – ЖЖ і змішаних пар – ЧЖ або МІКС.

Третя дистанція – «Середня дистанція з роздільним стартом» починалася з передстарту, тобто до основного старту спортсмену-орієнтувальнику потрібно було подолати 1,3 км, отримати карту, а далі вже – звичайний старт.

Перший старт на змаганнях всеукраїнського рівня виявився вдалим. Грибкова Поліна та Затірка Тетяна посіли третє місце у жіночій естафеті в групі ЖЖ-18. Вони та Вармінський Богдан з 8 місцем в групі Ч-18 виконали норматив 2-го дорослого розряду. Нікіфорова Анна з 6-м місцем у групі Ж-18 виконала І-ий дорослий розряд, а Януш Ростислав з 6-м місцем в групі Ч 18 виконав норматив на звання кандидата у майстри спорту України (КМСУ).

Вітаємо наших орієнтувальників зі спортивними успіхами!