Гурткова робота, Змагання, Новини, Туристсько-спортивна робота

Участь гуртківців ХОЦТКУМ у відкритих змаганнях юних туристів до Дня Незалежності України

25 серпня вихованці гуртків Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (ХОЦТКУМ) взяли участь у відкритих змаганнях з техніки спортивного туризму, приурочених Дню Незалежності України, які організував та провів Славутський дитячо-юнацький центр туризму та екологічної роботи (ДЮЦТЕР).

   

Учасники – гуртківці з Славутського ДЮЦТЕР, Хмельницького ОЦТКУМ та с. Городище Шепетівського району – змагалися на особистій смузі перешкод у двох вікових групах. Підсумки підводилися серед хлопців та дівчат окремо.

Реальні перешкоди у вигляді скельного підйому, переправи по колоді, навісної переправи, спуску по вертикальних перилах виявились справжнім випробуванням для юних туристів-спортсменів. Щоби потрапити до трійки призерів, потрібно було викладатись максимально. Всі спортсмени дійшли до фінішу, здолали етапи і отримали спортивний драйв та задоволення.

   

У напруженій боротьбі вихованці гуртків Хмельницького ОЦТКУМ (керівник Володимир ЯВОРСЬКИЙ) показали такі результати: у старшій віковій групі – Діана АЗАРЕНКОВА посіла III місце серед дівчат, а Іван ДУБІНЧУК – II місце серед хлопців; за крок до п’єдесталу зупинився Олександр КОРОБЕНЮК – 4 місце. У молодшій віковій групі Максим БОЛЮХ та Данієль КОРОБЕНЮК – посіли відповідно II та III місця серед хлопців.

Це був вдалий старт перед початком нового навчального року. Тож, не зважаючи на труднощі, пов’язані з карантином, туристи тренуються та показують успішні результати на туристських змаганнях.

Володимир ЯВОРСЬКИЙ, керівник гуртків ХОЦТКУМ