Національно-патріотичне виховання, Новини

Участь рою Хмельницької області у ІІІ (Всеукраїнському) етапі гри Джура «Джура-2023: Галицька Січ»

Участь рою Хмельницької області у ІІІ (Всеукраїнському) етапі гри Джура «Джура-2023: Галицька Січ»

      З 15 по 23 липня 2023 року на Львівщині відбувся ІІІ  (Всеукраїнський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – «Джура-2023:Галицька Січ». У ІІІ етапі гри взяли участь 26 команд (208 учасників). Хмельниччину представляли у старшій віковій групі рій-переможець ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») « Нащадки козацької слави» опорного закладу Городоцький ліцей № 4 Городоцької міської територіальної громади.

Протягом 9 днів рій з Хмельниччини гідно представили свою область у програмі гри, яка розпочалась урочистою ходою містом Сколе. Вибороли перше місце в конкурсі «Кидання гранати», відвідали майстер-класи зі спортивних ігор, прийняли участь у флешмобах « З Україною в серці»,  «Сильні. Вільні. Непереможні», «Моя Україна – єдина і непереможна».

Особлива подяка організаторам за відвідування фортеці «Тустань», меморіалу Українських Січових Стрільців на г.Маківка, «Історико-краєзнавчого музею Сколівщини» це чудова можливість доторкнутись до душі українського народу та відчути всю велич та могутність козацького роду.

Наш рій отримав кубок, медалі, грамоти та подяки від Українського державного центру національно-патріотичного виховання за призові місця.