Новини, Туристсько-краєзнавча робота

Участь у форумі до 400-річчя Хотинської битви

10 вересня 2021 року педагогічні працівники Хмельницького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді, у складі делегації від нашої області, взяли участь у форумі: «Хотинська війна. Українське військо, як ключовий інструмент геополітичних змін».

Збір представників регіонів відбувся на території Державного історико-архітектурного заповідника «Хотинська фортеця» в м. Хотин. Для учасників форуму були проведені лекції про перебіг Хотинської битви, її причини та наслідки для кожної з воюючих сторін. Окремо лектори зупинилися на постаті гетьмана реєстрового козацтва Петра Конашевича-Сагайдачного, його внеску в перемогу над військами Османської імперії.

   

Учасники клубу історичної реконструкції в костюмах козаків ознайомили з тонкощами використання вогнепальної та холодної зброї у ХVІІ столітті, з козацьким одягом та його використанням у різні пори року. Також було проведено екскурсію територією заповідника.

   

Після цього наша делегація попрямувала до Національного історико-архітектурного заповідника «Кам’янець», де мала змогу відвідати реконструкторську залогу біля Кам’янець-Подільської фортеці, подивитися систему підготовки козаків до бою.

   

Колектив Хмельницького ОЦТКУМ дякує організаторам форуму за надану можливість відвідати такий цікавий, пізнавальний та інформативний захід.