Методична робота, Новини

Участь у VIІ Міжнародній науково-практичнійконференції «Теоретичні і прикладні напрямки розвитку туризму та рекреації в регіонах України»

Керівник гуртків Хмельницького ОЦТКУМ Алла СЛІВІНА взяла участь у роботі VIІ Міжнародної науково-практичної конференції «Теоретичні і прикладні напрямки розвитку туризму та рекреації в регіонах України», що підтверджується відповідним сертифікатом. Конференція пройшла на початку квітня у змішаному форматі (офлайн + онлайн) у місті Кропивницький.

   

На конференції розглядались питання економічних проблем розвитку туризму, психолого-педагогічні та правові аспекти туризму та рекреації, питання підготовки фахівців з туризму, теоретичні, методичні та організаційні основи розвитку спортивного туризму та активної рекреації, наукові засади краєзнавчого туризму.

У своєму виступі на тему «Туризм як інтеграція складників виховання молоді» Алла Слівіна висвітлила основні виховні можливості дитячо-юнацького туризму в забезпеченні змістовного та активного використання молоддю позаурочного часу, та особливості якісної підготовки кадрів для організації дитячого та юнацького туризму.

Стаття «Туризм як інтеграція складників виховання молоді» надрукована в науково-теоретичному збірнику Міністерства освіти і науки України.