Гурткова робота, Новини, Туристсько-краєзнавча робота

Участь вихованців гуртка «Пошук» в урочистій академії

28.05.2021, відповідно до листа Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької ОДА від 25.05.2021 №01-1036, вихованці гуртка «Пошук» ХОЦТКУМ, що на базі Зіньківського ліцею, взяли участь в урочистій академії, присвяченій 50-річчю відкриття музею у Меджибізькій фортеці та у театралізованій презентації нової експозиції «Меджибіж торговий».

Враження від заходу та участі в ньому, найкраще передають коментарі у соціальних мережах як глядачів, так і учасників вистави.

Ігор ЗАПАДЕНКО, заступник директора Державного історико-культурного заповідника «Межибіж» з наукової роботи.

«Це неймовірні діти, талановиті й позитивні! У них у крові – традиції та емоції кількох поколінь наших краян. Вони не грають, вони живуть на сцені. Не знаю, чи є ще десь такі школярі-краєзнавці, як у Зінькові!

Дякую за щастя бути з вами на одній сцені   Зіньківчани та проскурівчани (нас трішки є) створили атмосферу Меджибожа 120-річної давнини 

Тепер чекаємо, коли ж меджибіжчани самі почнуть з таким самим блиском в очах відтворювати на замковій сцені давній Меджибіж…»

 Сергій ЩУР, спеціаліст першої категорії відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму Меджибізької селищної ради.

«Молодці! Гарна вистава вийшла!»

Юля МЕЛЬНИК, вихованка гуртка «Пошук»

Враження незабутні. Найбільше сподобалося працювати на сцені з Ігорем Валентиновичем. Дуже шкода, що не було нагоди зіграти ще з Олегом Григоровичем (Погорельцем))

Ніка ХОМИЧ, вихованка гуртка «Пошук»

Все, як завжди, на висоті. Все чудово, неймовірно, спогади на все життя. Надіюсь буде нагода попрацювати на сцені і з Ігорем Валентиновичем, і з Олегом Григоровичем. Незабутні враження, емоції, спогади)

Вова ІВАХОВ, вихованець гуртка «Пошук»

Було дуже ЦІКАВО, красиво і захоплююче.

 Якщо бути чесними, то вихованцям щастить на благодійників. Радіємо, що і цього разу керівник ТОВ «Енселко Агро» Олексій Миколайович БЕРУК з розумінням віднісся до нашого прохання та вкотре надав безкоштовний транспорт для поїздки , за що йому ми щиро вдячні. Приємно, що хазяї фортеці потурбувалися про обід дітям.

Сподіваємося, що в майбутньому наші діти згадуватимуть вас та допомагатимуть іншим.

Валентина КОГУТ, керівник гуртка ХОЦТКУМ «Пошук»