Гурткова робота, Змагання, Новини, Туристсько-спортивна робота

Участь юних орієнтувальників ХОЦТКУМ в «CANYON OPEN CUP 2021»

25-26 вересня вихованці гуртків «Спортивне орієнтування» Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді на чолі з керівником гуртків Ганною ГОРДЄЄВОЮ взяли участь у цікавих змаганнях зі спортивного орієнтування «CANYON OPEN CUP 2021», який проходив у лісовому масиві біля села ВЕРБКА та в районі Старе місто м. Кам’янця-Подільського.

В програмі «CANYON OPEN CUP 2021» було дві непрості дистанції, на яких змагались понад 200 учасників віком від 10 до 65+ років з 9 областей України. Діти отримали великий досвід, адже довелось змагатись із Чемпіонами України та Європи! Але наші вихованці показали досить високі результати, оскільки подолали дистанції із заліком, а це вже є перемогою!

А Іванка АКІМОВА, яка виступала у групі Ж14, за сумою виступів на двох дистанціях, посіла третє місце! Вітаємо Іванку з гарними результатами і бажаємо успіхів у всіх стартах. Так тримати!

Два дні запеклої боротьби, азарт змагань, краса Подільських Товтр та історичного Кам’янця-Подільського залишили у вихованців позитивні враження та незабутні емоції.