Анонси заходів, Змагання, Новини, Туристсько-спортивна робота

Умови проведення І етапу Кубку області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді

І. Місце проведення і учасники заходу

1.1. Перший етап Кубок області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді проводиться 12 червня 2021 року у м. Хмельницькому.

1.2. До участі у Кубку допускаються збірні команди учнів навчальних закладів об’єднаних територіальних громад та команда ХОЦТКУМ. Склад команди: тренер, представник та не більше 12 спортсменів.

1.3 Змагання проводяться у наступних вікових групах:

молодша вікова група (Ч/Ж14) – 2008-2007 р.н.;

середня вікова група (Ч/Ж16) – 2006-2005 р.н.;

старша вікова група (Ч/Ж18) – 2004-2003 р.н.

ІІ. Безпека та підготовка місць проведення Кубку

2.1. Забезпечення безпечних умов проведення Кубку покладається на організаторів.

2.2. Підготовка місця проведення змагань здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 «Про порядок підготовки споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів», постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2″, та постанови Головного державного санітарного лікаря України від 22.04.2021 № 3 «Про затвердження протиепідемічних заходів під час проведення масових спортивних заходів на відкритому повітрі на період карантину у зв’язку з поширенням короновірусної хвороби (COVID-19)».

2.3. На час проведення змагань відповідальність за дотримання вимог заходів безпеки покладається на тренерів та учасників. Під час змагань кожен учасник самостійно приймає необхідні засоби безпеки й несе повну відповідальність за свої дії відповідно до карантинних норм та епідемічної ситуації в регіоні. Невиконання вимог заходів безпеки під час змагань тягне за собою відповідальність, у тому числі відсторонення від змагань та спортивну дискваліфікацію на період проведення заходу. 

ІІІ. Умови прийому учасників

3.1. На місце проведення Кубку команди прибувають самостійно.

3.2. Команда повинна бути забезпечена: продуктами харчування та медичною аптечкою, нагрудними номерами.

3.3. Стартові номера для учасників готуються представником (тренером) заздалегідь, відповідно до вимог Правил спортивних змагань зі спортивного орієнтування. Нумерація для команд-учасників змагань із загальними роз’ясненнями буде розіслана окремим документом разом із цими Умовами.

3.4. Одразу по прибутті команди на місце проведення Кубку представник повідомляє про це відповідального за дотримання учасниками змагань санітарних та протиепідемічних заходів — Ігоря КУКУРУЗУ (моб. тел. 0676639968). Команда в повному складі очікує проведення опитування та проходження температурного скринінгу. 

IV. Фінансування Кубку

4.1. Витрати на організацію та проведення Кубку несе ХОЦТКУМ.

4.2. Витрати на участь команди у Кубку здійснюються за рахунок організацій, що відряджають, або інших коштів не заборонених чинним законодавством України. 

V. Порядок та терміни подання заявок, необхідна документація

5.1. Для забезпечення учасників заходу картами та вирішення організаційних питань до 01.06.2021 року необхідно подати попередні іменні заявки (за надісланим зразком) на участь у змаганнях на електронну адресу khotstkum@gmail.com. Команди, які не подали вчасно попередню заявку, до участі у Кубку можуть бути не допущені.

5.2. Учасникам, які в одному з етапів представляли певний регіон заборонено в наступних етапах Кубку представляти інші регіони.

5.3. В день проведення змагань під час реєстрації представники команд пред’являють в мандатну комісію наступні документи:

5.3.1. Іменна заявка, завірена печаткою та підписом керівника організації, що відряджає, а також медичною установою про допуск учасників до змагань.

5.3.2. Паспорти учасників (на учасників, які не досягли 14 років – свідоцтва про народження та учнівський квиток).

5.3.4. Залікові класифікаційні книжки спортсменів з оформленими розрядами зі спортивного орієнтування (за наявності).

5.3.5. Страховий поліс для учасників, дійсний на дату проведення Кубку.

5.4. Використання та обробка персональних даних, одержаних з метою виконання вимог цього Положення, здійснюється згідно Закону України»Про захист персональних даних».

5.5. Подання в мандатну комісію іменної заявки команди рахується як автоматична згода на обробку персональних даних. 

VІ. Умови визначення та нагородження переможців і призерів Кубку

6.1. Результати учасників та команд на дистанціях визначаються згідно Правил спортивних змагань зі спортивного орієнтування, затверджених Міністерством молоді та спорту України від 23.04.2021 року.

6.2. Кількість залікових учасників для підведення командного заліку на окремих дистанціях становить не більше 6 осіб, незалежно від групи і статі учасника.

6.3. Учасники, які зняті з дистанції, отримують результат на цій дистанції «нуль» балів.

6.4. Загальнокомандний залік визначається за кращими результатами двох етапів . Кращі місця займають команди з кращою сумою результатів. У разі однакової кількості балів у двох і більше команд перевага надається команді, яка має більше послідовно І, ІІ і далі особистих місць.

6.5. Команди, які посіли призові місця в загальному заліку Кубку, та тренери цих команд, нагороджуються кубками ХОЦТКУМ та грамотами Департаменту.

6.6. Медалями та грамотами ХОЦТКУМ нагороджуються учасники-призери у своїх групах по кожній дистанції.

Завантажити Наказ ДОН про проведення Кубку;

Завантажити Наказ ОЦТКУМ + Умови проведення І етапу Кубку;

Завантажити Бюлетень 2Б І етапу Кубку;

Завантажити Бланк нумереції команд;

Завантажити Зразок іменної заявки;

Завантажити Зразок спецдопуску;