Гурткова робота, Новини

Успішні результати вихованців ХОЦТКУМ у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту Хмельницького територіального відділення МАН у 2021 році.

13-19 лютого відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України. У конкурсі взяли участь вихованці Хмельницького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді. Вперше юним науковцям довелось брати участь у конкурсі онлайн. В програмі конкурсу був постерний захист наукового дослідження та наукова конференція.

Карантинний 2021 рік став тріумфальним для наших юних науковців.

За рішенням компетентного журі дослідники з гуртка «Економічне краєзнавство» (керівник Оксана ЮХИМОВИЧ), здобувачі освіти навчально-виховного комплексу №10 м. Хмельницького, Вікторія ВАВРІЧЕН з науковим дослідженням на тему «Вплив соціальної реклами на формування громадської думки українців: соціологічний аспект» у секції «Соціологія» та Вікторія ГАЛЮС з науково-дослідницьким проєктом «Вплив пандемії COVID-19 на ринок праці України» в секції «Мікроекономіка та макроекономіка» стали переможцями ІІ етапу.

Вихованець цього гуртка – Владислав ІЛЬЧУК з дослідженням «Утворення і діяльність «Просвіти» в Наддніпрянській Україні через призму взаємовідносин з владою (1905-1914рр.)» посів 3 місце в секції «Історія України».

Ще одна вихованка гуртка історичного краєзнавства Хмельницького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді (керівник Дмитро ВАЩУК) Ірина БУРЛАК, здобувач освіти Кам’янець-Подільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 16, стала переможцем у секції «Археологія» з науково-дослідницьким проєктом «Матеріальна культура українських міст у добу пізнього середньовіччя».

Найщиріші вітання дослідникам та їх керівникам! Подальших всім звитяг, а дівчатам перемоги на Всеукраїнському етапі конкурсу!

 

За матеріалами ХОЦТКУМ