Гурткова робота, Змагання

Успіх гуртківців ОЦТКУМ у відкритих змаганнях на Рівненщині «БЕРЕЗИ-2013″

05-07 квітня 2013 року в лісовому масиві поблизу с. Новостав Рівненського р-ну Рівненської області туристичний клуб «Азимут» Національного університету водного господарства та природокористування зустрічав учасників відкритих змагань туристів «Берези-2013».
Основна мета змагань популяризація спортивного туризму серед учнівської та студентської молоді, виявлення кращих спортсменів та команд, організація активного відпочинку та змістовного дозвілля гуртківців.
Учасники змагались на дистанціях «Командна смуга перешкод» (зв’язки), «Особиста смуга перешкод» та показували вміння у денному та нічному орієнтуванні.
У змаганнях взяли участь і 2 команди гуртківців ОЦТКУМ з гуртка «Спортивний туризм», який веде керівник гуртка Кукуруза І.Ф.
Команду ОЦТКУМ-1 представляли Євтодій Максим, Середюк Сергій, Мазур Сергій та Черешня Дарина, а команду ОЦТКУМ-2 – Пляцовий Костянтин, Соболевська Інна, Синенко Володимир, Ополянчук Денис.
Крім команд ОЦТКУМ, у змаганнях взяла участь ще одна команда з Хмельниччини – юних туристів Нетішинського Краєзнавчого центру, під керівництвом керівника гуртка Левчука Ф.В.
    
Команди з Хмельниччини виступили успішно: команда ОЦТКУМ-1 стала переможцем у загальному заліку, 5 місце у команди ОЦТКУМ-2 і 7 – у команди з Нетішина. А у виді «Нічне орієнтування» всі призові місця у наших команд: 1 місце у команди ОЦТКУМ-1, 2-ге у команди ОЦТКУМ-2, 3-тє – у гуртківців з Нетішина.