Без рубрики

Успіхи гуртківців у Всеукраїнських змаганнях

Нещодавно, з 16 по 20 травня 2019 року, у місті Києві відбулись Всеукраїнські змагання зі спортивного водного туризму та Чемпіонат України зі спортивного велосипедного туризму серед студентів та школярів. Хмельницьку область в цих змаганнях представляла команда Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, учасники якої завоювали чимало нагород.

На змаганнях з водного туризму виступав екіпаж чотиримісного катамарану: Ващук Вадим, Безрукий Вячеслав, Критюк Артур та Кашпуренко Максим. Вони змагалися на двох дистанціях третього класу: «Спринт» і «Слалом». В обох дисциплінах наша четвірка з великим відривом посіла І місце.

          

Окрім того, хлопці відзначились і на змаганнях з велосипедного туризму. Кашпуренко Максим посів І місце в особистому заліку на дистанції «Тріал» та виборов ІІ місце на дистанції «Фігурне водіння велосипеда». Безрукий Вячеслав зайняв ІІІ місце на обох дистанціях.

   

Учасники залишились задоволені змаганнями та результатами. Прекрасна погода і високий рівень організації заходу дозволили всім насолодитися природою Голосіївського лісу, перевірити свої вміння у боротьбі з непростими суперниками та познайомитись ближче з новими видами спортивного туризму. Дякуємо організаторам за чудовий активний «weekend»!

   

 Тренер команди, керівник гуртків Хмельницького ОЦТКУМ Ващук Дмитро Петрович