Гурткова робота

Успіхи вихованців ХОЦТКУМ у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту Хмельницького територіального відділення МАН

04 березня відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України. У конкурсі взяли участь 7 вихованців Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді – переможці І етапу. В зв’язку зі збройною агресією росії проти України постерний захист наукового дослідження та наукова конференція для учасників ІІ етапу були проведені в дистанційному форматі.

Наші юні науковці показали чудові результати. Дослідники – вихованці гуртка «Економічне краєзнавство» (керівник Оксана ЮХИМОВИЧ), здобувачі освіти навчально-виховного комплексу №10 м. Хмельницького, Марина ПЕЦ з науковим дослідженням на тему «Сancel сulture як соціокультурний феномен» у секції «Соціологія» та Микола СИТАР з науково-дослідницьким проєктом «Сучасний стан і динаміка розвитку ринку електромобілів України» в секції «Прикладна макро- та мікроекономіка» стали переможцями ІІ етапу, а Дмитро КОРЮГІН з дослідженням «Економічні наслідки повномасштабного російського вторгнення на територію України» – посів ІІ місце у секції «Економіка та економічна політика».

   

Ще одна вихованка гуртка еколого-натуралістичного напряму Хмельницького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді «Фітодизайн» (керівник Іванна ТОНКОГЛАЗ) Євгенія МАГА, здобувач освіти Хмельницького ліцею №17, посіла ІІІ місце у секції «Психологія» з науково-дослідницьким проєктом «Дослідження випадків булінгу серед школярів Хмельницького ліцею №17».

Найщиріші вітання юним дослідникам та їх керівникам! Бажаємо подальших звитяг, а нашим переможцям успішної участі у ІІІ Всеукраїнському етапі конкурсу!