Новини, Підготовка кадрів

Відбувся семінар відповідальних за організацію гри «Джура»

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») – базова і основна позакласна форма оборонно-масової і спортивно-оздоровчої роботи, початкової військової та фізичної підготовки, ідейно-політичного, морально-психологічного та національно-духовного виховання учнівської молоді в позаурочний час.
Гра “Джура” впроваджується в навчальні заклади України протягом 2003-2014 років. В нашій області вона запроваджується з 2009 року. За цей час вона зарекомендувала себе як найбільш популярна форма позашкільної роботи з виховання дітей і молоді.
Мета гри: виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя.
Традиційним став вже обласний семінар спеціалістів управлінь/відділів освіти міських рад/райдержадміністрацій, що відповідають за проведення гри «Сокіл» («Джура»), що проводиться на базі Хмельницького ОЦТКУМ.
Основною метою семінару була активізація роботи з подальшого запровадження в навчальних закладах такої форми роботи, як гра «Джура» та підготовка команд від міст та районів до участі в обласному етапі цієї гри.
В роботі семінару, який відбувся 5 травня 2014 року, взяли участь близько 40 представників освіти, козацьких та громадських організацій. Учасники семінару мали нагоду поспілкуватися із керівником Секретаріату Ради Українського козацтва при Президентові України, керівником головного штабу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри “Джура” Анатолієм Гривою (м.Київ) та радником міністра освіти, директором міжнародної благодійної установи “Центр Національного Відродження” Тарасом Рондзістим (м.Київ).
“Саме у вашій області чи не найкраще реалізовувалася ідея “Джури”. Якщо в інших областях завжди виникало купа проблем, то у вас активність районного представництва на обласних етапах завжди була досить високою», — наголосив учасникам семінаруТарас Рондзістий.