Анонси заходів, Новини

Відкриті змагання зі спортивного орієнтування «Голубі озера 2017»

ПОЛОЖЕННЯ

      Про відкриті змагання зі спортивного орієнтування «Голубі озера 2017»

МЕТА І ЗАВДАННЯ.

1.1. Відкриті змагання зі спортивного орієнтування (надалі змагання) проводяться з метою виявлення найсильніших команд та учасників, підвищення їх технічної та тактичної майстерності, сприяння безпеці спортивних туристських походів та змагань зі спортивного орієнтування.

1.2. Основними завданнями змагань є:

1.2.1.Удосконалення спортивної майстерності туристів-спортсменів, виконання спортсменами нормативів згідно  вимог Єдиної спортивної класифікації України;

1.2.2. Відпрацювання та удосконалення технічних та тактичних прийомів подолання реальних перешкод у спортивних туристських походах;

1.2.3. Моделювання дій туристів у складних похідних ситуаціях;

1.2.4. Залучення населення до здорового способу життя.

ТЕРМІН ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ.

 Змагання  проводяться з 29 червня  по 01 липня 2017 року в Славутському районі, с.Крупець лісовий масив, озера.

 КЕРІВНИЦТВО змагань.

Загальне керівництво підготовкою, організацією і проведенням змагань покладається на Славутський міський центр туризму і краєзнавства, Громадську організацію «Ліга активних Славутчан»  та головну суддівську колегію.

УЧАСНИКИ змагань.

До участі у змаганнях допускаються запрошені команди навчальних закладів, шкіл, туристських клубів та ін. з районів і міст області, та команди, з інших областей України.

Склад делегації – 6 чоловік: 5 спортсменів (команда – 4 чоловік, з них не менше однієї дівчини, 1 запасний), 1тренер-представник,  суддя).

Спортсмени 2006 — 2004 р. н. виступають на дистанціях у молодшій віковій групі. Спортсмени 2003 — 2000 р. н. виступають на дистанціях у старшій віковій групі.   Відповідальність за збереження життя і здоров’я дітей під час змагань покладається на керівника команди. Команда повинна бути забезпечена: продуктами харчування на період змагань, інвентарем для проживання в польових умовах.

ПРОГРАМА змагань.

Змагання проводяться згідно «Правил змагань зі Спортивного орієнтування».

29.06.2017р.: заїзд суддів та команд, розміщення, до 11.00, робота мандатної комісії до 12.00, відкритті змагань 13.00. 12.00-12.30 нарада з представниками. 14.00 старт на короткій дистанції.

 30.06.2017р., старт о 10.00 на довгій  дистанції. Нарада з представниками.

01.07.2017р., старт о 10.00 на дистанції туристичний квест.

14.00-15.00 Підведення підсумків та нагородження переможців, закриття змагань та від’їзд команд.

 ДОКУМЕНТАЦІЯ ТА ТЕРМІН ЇЇ ПОДАННЯ.

Іменні заявки команд, за встановленою формою (прізвище, ім’я, по-батькові повністю, дата народження учасників), завірені печаткою та підписом керівника організації, що відряджає, подаються в мандатну комісію у день заїзду до 12.00

         Разом з іменною заявкою подаються такі документи (ксерокопії):

-    паспорти учасників, а на учасників до 16 років – свідоцтва про народження, учнівський або студентський квиток із фотокарткою;

 ФІНАНСУВАННЯ.

Витрати на організацію, проведення змагань та нагородження переможців несе ЦТК та Г.О. Ліга активних Славутчан.

 ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ.

Підведення підсумків здійснюється по кожній дистанції за чотирма кращими місцями, на квесті по двох зв’язках, вище місце займає команда з кращим результатом. В особистому заліку підводяться результати  окремо серед дівчат і хлопців. Результат команди у загальному заліку визначається по сумі місць на трьох дистанціях, у разі рівності — вище місце займає команда із кращим результатом на дистанції «Туристичний квест».

 НАГОРОДЖЕННЯ.

Призери нагороджуються грамотами, медалями, а переможці Кубками.

Дане положення являється офіційним викликом на змагання. 

Опис дистанцій (попередній)

             Коротка дистанція.  Старт 14.00 29.06.2017р. Довжина молодша група від 2 до 3 км, старша група від 3 до 4 км. Рух у заданому напрямку, кількість КП молодша від 6 до 8, старша від 8 до 10. Старт одночасно один учасник молодшої групи і старшої, інтервал від 1хв до 2хв (залежно від кількості учасників).  

            Довга дистанція. Старт 10.00 30.06.2017р. Довжина молодша група від 3 до 4 км, старша група від 5 до 6 км. Рух у заданому напрямку, кількість КП молодша від 6 до 8, старша від 10 до 12. Старт одночасно один учасник молодшої групи і старшої, інтервал від 1хв до 2хв (залежно від кількості учасників). 

Підведення підсумків: окремо підсумок в молодші та в старшій команді, окремо серед дівчат і хлопців, при рівності часу пріоритет хто стартував раніше. Місце на дистанції визначається по чотирьох кращих результатах (але дівчачих результаті не більше як 2). При рівності пріоритет  в кого більше призових місць.

            Туристичний квест. Старт 10.00 01.07.2017р. Довжина   від 4 до 6 км. Рух у заданому напрямку, кількість технічних етапів  6. Старт по зв’язках (два учасника), інтервал  5хв. Заданий 60хв. Орієнтовний перелік технічних етапів:

  1. В’язання  вузлів. Заданий час 2хв. Два учасники в’яжуть 6 вузлів з настанов вузли мають не повторюватись. Обладнання суддівське. Дві хвилини час етапу + штрафний час на вузлах 1б 30с.
  2. Залік з топографії. Заданий час 2хв. Два учасники дають письмову відповідь на топографічні знаки. Дві хвилини час етапу + штрафний час 1б 30с.
  3. Рух по жердинах. Заданий час 2хв. Дві хвилини час етапу + штрафний час 1б 30с. Не проходження дистанції учасником 10б.
  4. Переправа по колоді. Заданий час 2хв. Обладнання суддівське: колода, верхні перила, петля (навколо себе і вус) з карабіном, мотузка з двома карабінами, ЦД-ВД КЛ, опора дерево. Дві хвилини час етапу + штрафний час 1б 30с. Не проходження дистанції учасником 10б.
  5. Визначення довжини мотузки. Заданий час 2хв. Обладнання мотузки. Дві хвилини час етапу + штрафний час правильна відповідь похибка до 1м. неправильна відповідь 2б., 1б 30с
  6. Спец завдання.

Підведення підсумків: Підсумок підводиться окремо по старшій і молодшій групі. По двох кращих зв’язках. Місця визначаються по сумі часу технічного етапу та штрафних балів на ньому.

Завантажити положення