Гурткова робота, Змагання, Туристсько-спортивна робота

Відкритий Чемпіонат Донецької області зі спортивного орієнтування (бігом) на середніх дистанціях

10-11 вересня 2022 року у лісовому масиві Полонського комунального лісництва відбулися змагання зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді та особистих змагань серед дорослих – відкритий Чемпіонат Донецької області зі спортивного орієнтування (бігом) на середніх дистанціях.

Від Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді у Чемпіонаті взяли участь – вихованці гуртків «Спортивне орієнтування» (керівники гуртків, тренери Ганна ГОРДЄЄВА, Альона НЕСПЛЯК) та методист оргмасового відділу Олександра ПУКАС.

За два змагальні дні спортсмени-учасники спробували свої сили на середніх дистанціях у різних вікових групах – Ч/Ж-14, Ч/Ж-16, Ч/Ж-18, Ч/Ж-35.

Загальні підсумки підводились серед дівчат, юнаків та дорослих.

Від команди ХОЦТКУМ найкращий результат показала Вероніка БЕСКИДЕВИЧ, яка посіла ІІ місце у групі Ж-18. Гарний результат показала і Олександра ГАЛКІНА (група Ж-16), яка у підсумку була на 4 місці. Олександра ПУКАС у групі Ж-35 фінішувала шостою.

Переможці та призери Чемпіонату були нагороджені грамотами та медалями.

Щиро вітаємо наших учасників із гарними результатами та бажаємо подальших успіхів.