Військово-патріотичне виховання, Змагання, Новини

Військово-патріотичний квест для студентської молоді

25 вересня, у Хмельницькому міському парку імені Михайла Чекмана Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді спільно з управлінням молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації організовано і проведено військово-патріотичний квест для студентської молоді. У заході взяли участь 12 команд вищих навчальних закладів (І-ІV рівня акредитації) – студенти Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка», Хмельницького національного університету, Хмельницького інституту соціальних технологій університету «Україна», Хмельницького економіко-правового коледжу МАУП, Чемеровецького медичного коледжу, Хмельницького торговельно-економічного коледжу, ДНЗ «ВПУ» №11 та «ВПУ» №25 м. Хмельницького.

Квест складався з 5 (баз) видів: туристсько-спортивна «Смуга перешкод», «Рятувальні роботи на водному об’єкті», «Військово-спортивна смуга», «Туризм і краєзнавство» та «Естафета зі спортивного орієнтування». На кожній базі учасникам команд потрібно було виконати завдання, показати свої уміння та навички. Серед завдань, наприклад, були такі: надання долікарської допомоги і транспортування умовно потерпілого, переправи через перешкоди способами «маятник», «метелик», «по мотузці з перилами» та «павутині», вміння в’язати туристські вузли, відповісти на тестові завдання історико-краєзнавчого напряму, метання спису та учбової гранати, навички збирання та розбирання автомату АК-74, вміння обходити на катамарані певні водні перешкоди та кидання рятувального кінця у розташовану у воді мішень тощо.

   

Результат команд у кожному виді визначався за сумою часу, витраченого на проходження виду або вирішення завдання та штрафного часу.

   

У підсумку найкращі результати у загальному заліку квесту показали: команда «Вікторія» (Хмельницький політехнічний коледж), яка посіла 1 місце, 2 місце – у команди «Орієнтир» (ВПУ №25), 3 місце – у команди «4 метри» (Хмельницький політехнічний коледж). (Протокол результатів додається)

  

Команди переможці та призери а також їх учасники були нагороджені спільними грамотами управління молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації та Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Квест розпочинався і завершувався урочистим шикуванням учасників біля прапора з виконанням Гімну нашої держави.

Протоколи квесту