Військово-патріотичне виховання, Змагання, Новини

Військово-спортивний квест для працівників закладів освіти Хмельницької області

З метою реалізації Концепції національно-патріотичного виховання молоді, підготовки педагогів до роботи з військово-патріотичного виховання дітей та молоді та виходячи з того, що одним із головних завдань сучасної школи є формування національної свідомості та самосвідомості особистості, виховання громадянина України – патріота та вірного захисника Української держави, 9 жовтня 2016 року у лісовому масиві поблизу села Стуфчинці Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді було організовано і проведено військово-спортивний квест для працівників закладів освіти Хмельницької області.

      

Приймаючи участь в заході, педагогам потрібно було показати свої вміння та навички у наданні першої долікарської допомоги, у виконанні вправи «стрільба з пневматичної зброї», позмагатись у киданні гранати в ціль, на швидкість розібрати та зібрати автомат Калашникова, рухатись козацьким (гусячим) кроком і по-пластунські, а також проявити себе в знанні історії рідного краю та України.

           Участь в квесті прийняли 13 команд з міст та районів. Підсумки підводились окремо по виконанню вправи «стрільба з пневматичної зброї» та неповному розбиранню і збиранню АК-74. Найбільш влучними стрілками стали: Коваленко Владлен Васильович з міста Кам’янця-Подільського (ІІІ місце), Кубіцька Людмила Володимирівна з Ярмолинецького району (ІІ місце) та Стремедловський Антон Петрович з міста Славути (І місце). В конкурсі «Неповне розбирання-збирання АК-74″ п’єдестал був таким – ІІІ місце у команди з Ярмолинецького району, команди з міста Славути та Віньковецького району показали другий результат, а переможцем в цьому конкурсі стала команда з міста Хмельницького.
Призерами у загальному заліку військово-спортивного квесту для працівників закладів освіти Хмельницької області стали команди Віньковецького району (ІІІ місце) та міста Славути-1 (ІІ місце). А команди з Хмельницького району та міста Славути-2 поділили між собою почесне перше місце. 

Н. Колесник, організатор квесту, т.в.о. директора ХОЦТКУМ

Протоколи Квесту