Гурткова робота, Новини

Вітаємо гуртківців!

З 22 по 26 березня 2019 року у м. Кам’янці-Подільському проводились традиційні обласні змагання з пішохідного туризму «Кам’янецькі скелі», приурочені звільненню міста від нацистських окупантів. Спортсмени змагались на двох дистанціях.

Команду Хмельницького ОЦТКУМу представляли гуртківці: учні та випусники ЗОШ№10, тренери: Загоруйко Ю.М., Рибалкіна Т.В. На першій дистанції-зв’язки, наша команда на рівних боролась із дорослою командою,збірною Хмельницької області та з чемпіонами України 2018 року з пішохідного туризму серед юнаків, командою м. Хмельницького, «ТРК Штурм». Вихованці ХОЦТКУМ у підсумку поділили 1-ше місце із дорослою збірною Хмельницької області. В особистому заліку зв’язка Стояновський Максим (КПНУ) та Дранус Євгеній (коледж ПДАТУ) виборола 1-ше місце, Тислюк Михайло та Нашемпа Єлизавета (К-П ЗОШ№10) посіли 3-тє місце, Богуцький Вадим (К-П ЗОШ №10) та Росквас Ангеліна (К-П медучилище) зайняли четверте місце.

У загальному заліку команда «Сонечко» ХОЦТКУЦМ посіла третє загальнокомандне місце, пропустили вперед тільки дорослу команду збірної області ( 1-ше місце та чемпіонів України з пішохідного туризму серед юнаків команду ТРК «Штурм» з м. Хмельницького (2-ге місце). На дистанції крос-похід всі учасники команди підтвердили І дорослий розряд зі спортивного туризму.