Змагання, Новини

Вітаємо команду Хмельницької області-призера Чемпіонату України серед юніорів з велосипедного туризму !!!

З 06 по 11 липня ц. р. Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді в районі с. Оріховиця (Ужгородський район, Закарпатська область) були проведені 44-й Чемпіонат України серед юніорів з пішохідного туризму та 4-й Чемпіонат України серед юніорів з велосипедного туризму.
У чемпіонаті з пішохідного туризму взяли участь 24 команди з 23 регіонів України, а в Чемпіонаті з велосипедного туризму – 10 команд з 10 регіонів України.
Нашу область на змаганнях з пішохідного туризму представляла збірна команда сформована з представників Шепетівського району, міст Славути та Хмельницького під керівництвом тренера Яворського Володимира Миколайовича, а на змаганнях з велосипедного туризму команда сформована на основі гуртківців Хмельницького ОЦТКУМ, гуртки якого працюють в Шепетівському районі під керівництвом тренера Швеця Віталія Васильовича.
За результатами Чемпіонату з пішохідного туризму команда нашої області зайняла 11-те місце, а у Чемпіонаті з велосипедного туризму вперше виборола 2-ге загальнокомандне місце, поступившись лише команді Вінницької області.