Новини, Туристсько-краєзнавча робота

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Відповідно до Положення про Всеукраїнську краєзнавчу акцію учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби» та плану роботи Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді на 2019 рік в період з 26 по 29 березня ц. р. був проведений ІІ (Всеукраїнський) тур конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт у рамках Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби».

   

Для участі у ІІ турі конкурсу подано 97 краєзнавчо-дослідницьких робіт – переможців І (регіонального) туру конкурсу від позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів з областей та міст України. Суддівською колегією ІІ туру визнано переможцями авторів 48 краєзнавчо-дослідницьких робіт, що посіли І, ІІ, ІІІ місця у відповідних номінаціях.

 

 

ІІ місце у ІІ (Всеукраїнському) турі конкурсу

краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби» зайняли:

 

по напряму «Українська революція – доба національного державотворення»ЛИТВИН Ілля, учень 11 класу Дашковецького навчально-виховного комплексу «Середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей» Віньковецького району (керівник – Т.В. Козак), за роботу «Марко Безручко – генерал-хорунжий армії УНР».

   

по напряму «Боротьба українців проти більшовицької диктатури та військової агресії Росії»ОЛЕЩУК Уляна, вихованка краєзнавчого гуртка «Краяни» КЗ Дунаєвецької міської ради «Станція юних туристів», учениця 10 класу Дунаєвецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 (керівник Н.В. Чумак), за роботу «Антибільшовицький рух повстанських загонів на Дунаєвеччині 1922 року».

 

ІІІ місце у ІІ (Всеукраїнському) турі конкурсу

краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби» зайняли:

 

по напряму «Український національний визвольний рух 1930-х років, періоду Другої світової війни та у повоєнні роки»ВОХ Ірина, ДМИТРУК Назар, вихованці гуртка «Історичне краєзнавство» Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (керівник С.С. Долінська), за роботу «Діяльність ОУН та УПА на Дунаєвеччині»

    

по напряму «Дисидентський рух опору комуністичному тоталітарному режимові» — ВОВКОТРУБ Катерина, учениця 11 класу Деражнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 ім. Героя України Івана Зубкова (керівник Р.А. Яремова), за роботу «Той, хто наважився на спротив».

 Найщиріші вітання переможцям. Нових творчих звитяг юним дослідникам!

                                                                          Оксана Кондратенко, завідувач відділу краєзнавчої та гурткової роботи