Новини, Туристсько-краєзнавча робота

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Відповідно до Положення про Всеукраїнську краєзнавчу експедицію учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» та плану роботи Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді на 2020 рік в період з 21 по 24 січня ц. р. був проведений ІІІ (Всеукраїнський) тур конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна».

   

Для участі у ІІІ (Всеукраїнському) турі подано 127 краєзнавчо-дослідницьких робіт – переможців ІІ (регіонального) туру конкурсу від позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів з областей та міст України. Суддівською колегією ІІІ (Всеукраїнського) туру експедиції визнано переможцями 62 авторів краєзнавчо-дослідницьких робіт. Організатори експедиції та суддівська колегія ІІІ туру відзначають, що роботи, які були високо оцінені, вирізнялися глибиною розкриття обраної теми, практичною значущістю, вдалим поєднанням текстового опису та зібраних архівних матеріалів, копій документів, фотографій, що підтверджують дослідницький характер проведеної роботи.

   

 ІІ місце у ІІІ (Всеукраїнському) турі конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» по напряму «З попелу забуття» зайняла Софія БОЙЧУК, вихованка гуртка «Юні екскурсоводи» комунального позашкільного навчального закладу «Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді м. Нетішина Хмельницької області (керівник – Катерина Миколаївна ФЕДОРЧУК, методист, керівник гуртка).

 У своїй роботі, «Нескорений Нетішенець», Софія виклала факти життєвого шляху та активної участі у Національних змаганнях «Ігри Нескорених» воїна АТО в 2015-2016 роках Олександра Гуменюка.

Автор роботи здійснила опис життєвого шляху Олександра Гуменюка, який після двох важких поранень був активним учасником національного турніру міжнародних спортивних змагань в параолімпійському стилі «Ігри Нескорених», які об’єднують військовослужбовців з обмеженими фізичними можливостями.

   

Матеріали експедиційної роботи, підготовлені юним краєзнавцем, можуть використовуватись на уроках історії України та виховних заходах з патріотичного виховання для формування в учнівської молоді пізнавальних інтересів до подвигу учасників АТО, які воювали за державний суверенітет та збереження територіальної цілісності України.

 Вітаємо переможців та бажаємо творчих успіхів!

                                 Оксана Кондратенко, голова журі, завідувач відділу краєзнавчої, гурткової та екскурсійної роботи