Новини, Походи, Туристсько-спортивна робота

Вітаємо переможців та призерів Чемпіонату України

11-15 березня 2014 року у місті Києві відбувся ІІ етап Чемпіонату України зі спортивних туристських походів учнівської та студентської молоді за 2012-2013 навчальний рік.
По підсумках ІІ етапу серед походів, здійснених групами студентів, Хмельницька область посіла 3-тє загальнокомандне місце. Такі залікові бали області принесли звіти про категорійні походи серед груп туристів-студентів.
Серед походів з пішохідного туризму – 1-ше місце присуджено групі туристів Хмельницького районного центру дитячо-юнацького туризму (керівник Мельник І.В.) за похід ІІ категорії складності в Карпатах та 2-ге місце серед походів І категорії складності в Карпатах групи студентів Кам’янець-Подільської станції юних туристів (керівник Бондаренко Б.С.).
Серед походів з водного туризму серед походів ІІІ категорії складності – 1-ше місце посіла група туристів Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді під керівництвом Кукурузи І.Ф., яка здійснила сплав на катамаранах по карпатських річках Черемош, Прут.
Є призери і серед учнівських груп: 3-тє місце серед походів 3 ступеня складності (пішохідний, Карпати) посіла група гуртківців Славутського міського центру туризму і краєзнавства (керівник Слівіна А.О.); а серед походів І категорії складності з велосипедного туризму 3-тє місце у групи вихованців Кам’янець-Подільської СЮТур (керівник Полевий Ю.Б.)
Вітаємо переможців та призерів Чемпіонату України з успіхом і бажаємо цікавих успішних подорожей у 2013-2014 навчальному році!