Військово-патріотичне виховання, Новини

Вітаємо призерів другого етапу Всеукраїнського заочного конкурсу звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

06 – 14 червня 2019 року в м. Києві Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді було проведено другий етап Всеукраїнського заочного конкурсу звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

         На Конкурс надійшло 69 робіт звітів роїв середньої вікової групи («джури») від усіх областей та м. Києва та 50 звітів роїв молодшої вікової групи «новаки» («козачата») від 19 областей та м. Києва.

Нашу область у цьому конкурсі представляли переможці першого етапу:

у середній віковій групі:

-         рій «Сокіл» Соколівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ярмолинецького району Хмельницької області;

-         рій «Нащадки козаків» Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді;

-         рій імені Петра Сагайдачного Кам’янець-Подільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 ім. Л. Дмитерка Хмельницької області;

у молодшій віковій групі:

-         рій «Промінчики добра» Кам’янець-Подільського навчально-виховного комплексу № 14 у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови та гімназії Хмельницької області;

-         рій «Маленькі патріоти» загальноосвітньої школи №7 м. Славути Хмельницької області;

-         рій «Нетішинські козачата» комунального позашкільного навчального закладу «Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді».

У підсумку рій «Маленькі патріоти» посів ІІ місце серед звітів роїв молодшої вікової групи та отримали запрошення взяти участь у Зборі активістів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – Школа джур козацьких «Котигорошко», що відбудеться з 17 по 25 серпня 2019 року на території Центрального табору туристського активу учнів України (с. Осій Іршавського району Закарпатської області).

Також приємно, що експертна комісія (журі) конкурсу відзначила високий рівень якості усіх звітів роїв нашої області.

 Методист ХОЦТКУМ, О. Пукас