Новини

Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі «ДЖЕРЕЛО ТВОРЧОСТІ»

25 — 28  листопада 2013 року у м.Київ відбувся ІІ (очний) тур 3-го етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка».  Учасники конкурсу демонстрували фахову майстерність з п’яти конкурсних напрямів: «Фізкультурно-спортивна робота», «Військово-патріотичне виховання», «Спортивний туризм», «Краєзнавство», «Дослідницько-експериментальна робота». Керівники гуртків цікаво презентували актуальний та перспективний досвід, педагогічну майстерність та творчі підходи у проведенні гурткової роботи, чим викликали неабияке задоволення дітей і бажання відвідувати такі заняття. На відкритих заняттях, які проводились у навчальних закладах м.Києва,  педагоги показали вміння вести діалог, створювати ситуацію успіху, співтворчості і співробітництва, представили інноваційні форми навчання (дистанційне, віртуальне), майстерно використовували наочність, технічне обладнання.
За підсумками роботи рішенням журі конкурсу було визначено переможців. І місце Всеукраїнського конкурсу «Джерело творчості» за номінацією «Керівник гуртка 2013» у напрямку «Військово-патріотичне виховання» посіла керівник гуртка «Юні миротворці» Кам’янець-Подільської станції юних туристів — Галецька Наталія Казимирівна з досвідом роботи «Національно-патріотичне виховання гуртківців позашкільних навчальних закладів засобами краєзнавства».
Переможців конкурсу вітав Заступник Міністра освіти і науки України Борис Михайлович Жебровський. Дружньо спілкуючись з учасниками заходу, Борис Михайлович відзначив високу соціальну значущість позашкільної освіти: згадав козацькі звичаї, які міцно закарбувалися в історичній пам’яті українців, наголосив на важливості участі дітей у доброчинних спільних справах, набутті ними знань історичного становлення свідомості українців, боротьби за незалежність країни. Побажав всім присутнім нових звершень, вагомих здобутків у педагогічній діяльності
Хмельницький обласний центр туризму і краєзнавства приєднується до привітань!

Наталія Казимирівна багато років поспіль займається патріотичним вихованням молоді. Вона була одним з керівників рою «Лицарі Поділля» (м. Кам’янець-Подільський), який в 2012 році посів І місце в обласному зборі Всеукраїнської дитячо-юнацької  військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура») Українського козацтва і мав нагоду представляти нашу область на Всеукраїнському етапі гри «Сокіл» («Джура») у с.Осій Закарпатської області в липні 2012 року.
Влітку цього року рій «Подільські джури» (керівники Галецька Н.К., Барановський В.І.) брав участь у Всеукраїнському зборі активістів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри Сокіл»(«Джура») – «Джура–2013», що проходив у м. Дубно Рівненської області. Наші «Подільські джури» вибороли 5 кубків Всеукраїнського збору і увійшли до четвірки кращих роїв України.